Zamknij

TYLKO U NAS: Giba w Tucholi! Utytułowany siatkarz rozmawiał z młodzieżą i z... sokolnikami ZDJĘCIA

16:07, 26.10.2018 | Piotr Paterski, fot. Jarosław Kania
REKLAMA
Skomentuj

Symbol światowej siatkówki, Brazylijczyk Giba, gościł w Tucholi. Inicjatorką tej niezwykłej wizyty była Anna Grzywacz, a w jej organizację zaangażowali się: Technikum Leśne w Tucholi i nasz Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Rzadko albo wcale - z taką częstotliwości możemy spotkać światowe gwiazdy sportu w naszym najbliższym regionie, do których niewątpliwie należy siatkarz Giba, chociaż akurat na obecność siatkarzy w ostatnim czasie narzekać nie możemy. Brazylijczyk, mieszkający od niedawna w Polsce, spotkał się wczoraj z młodzieżą w Tucholi. Wskazywał, gdzie młodzi sportowcy powinni szukać motywacji do ciągłego rozwoju. Opowiadał o karierze, która nie zawsze była usłana różami. Promował zdrowy, sportowy tryb życia. Przede wszystkim czekał na pytania - odpowiadał na każde: od uczniów, od nauczycieli, których znaczenie podkreślał. Giba przeprowadził m.in. również siatkarską rozgrzewkę. Odwiedził później technikum leśne.

"Tygodnik Tucholski" jako jedyny z mediów uczestniczył w odwiedzinach Giby w Tucholi, także w części mniej oficjalnej w technikum. Uwaga! Przeprowadziliśmy wywiad z tą wielką gwiazdą siatkówki i od razu zaznaczmy - Giba w ogóle nie zachowuje się jak gwiazda, chociaż ma do tego pełne prawo, na które zapracował na siatkarskich parkietach całego świata. Pełną relację z jego przyjazdu znajdziesz w kolejnym wydaniu "Tygodnika". W sprzedaży pojawi się dzień wcześniej niż zwykle - w środę 31 października, a w niektórych punktach w Tucholi już we wtorek wieczorem. Polecamy!

Tu obejrzysz naszą obszerną galerię zdjęć.

(Piotr Paterski, fot. Jarosław Kania)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone