Zamknij

West – Brom kontra Tottenham: różne sytuacje, ten sam cel

14:06, 30.04.2018 | ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Trzydziesta siódma kolejka Premier League sugeruje nam, że będziemy powoli żegnali się z wielkimi emocjami w angielskiej piłce, gdyż sezon 2017/18 dobiega końca. Wprawdzie do końca rozgrywek nie zostało do rozegrania wiele meczów, ale na pewno emocji nie zabraknie. W ostatecznej fazie sezonu, dojdzie do wielu piekielnie interesujących starć, obok których nie można przejść obojętnie: bez względu na to czy mamy zamiar stawiać zakłady na spotkania u bukmachera, czy też po prostu, raczyć się piłkarskimi emocjami.

Jednym z takich meczy będzie starcie West Bromwich Albion (w drużynie, której występuje Grzegorz Krychowiak) z Tottenhamem. Na nieszczęście kibiców dopingujących gospodarzy, West Brom jest o krok od tego by spaść z Premier League. A to dla angielskich kibiców i drużyny prawdziwa tragedia: ileż to już uznanych klubów spadało z Premier League, a potem miało problem z powrotem do najwyższej klasy rozgrywkowej?! A spadek z Premier League to nie tylko utrata reputacji, odejście najlepszych zawodników ale też (a może przede wszystkim) strata wielkich pieniędzy.

Trudno jednak wyobrazić sobie scenariusz, w którym West Brom będzie w stanie utrzymać się w Premier League. Choć – jak na razie – ostatnia drużyna ligi angielskiej, ostatnio sensacyjnie pokonała Manchester United na Old Trafford, to jednak ma na swoim koncie dopiero dwadzieścia osiem punktów, wobec czego dwa zwycięstwa w pozostałych kolejkach dadzą trzydzieści cztery punkty, podczas gdy teraz siedemnasta w tabeli Swansea, ma tych punktów trzydzieści trzy.

O utrzymanie będzie jeszcze tym trudniej, ponieważ w najbliższym meczu, West Brom zagra z Tottenhamem. I choć można powiedzieć, że skoro udało się wygrać na Old Trafford, to dlaczego by nie z Tottenhmame, to jednak Koguty z Londynu również mają o co walczyć, bowiem ich przewaga nad lokalnym rywalem, Chelsea niebezpiecznie zmalała.

Na ten moment, Tottenham ma 68 punktów, podczas gdy Chelsea ma tych punktów 66. Wprawdzie drużyna The Blues ma jeden mecz rozegrany więcej, ale jednak różnica nie jest duża. A przecież walka (w tym wypadku toczy się o awans do Ligi Mistrzów).

Zatem biorąc pod uwagę wszystkie powyższe fakty, w meczu West Brom – Tottenham można spodziewać się naprawdę wszystkiego, a już na pewno wielkich emocji i zażartej walki.

Bukmacher i zakłady sportowe ForBet sponsoruje polski sport.

Mecz ten możesz obstawiać u bukmachera ForBet i w tym wypadku trzeba wspomnieć o tym, że bukmacher pozytywnie wpływa na polski sport sponsorując kluby piłki nożnej, siatkówki jak i żużla. W tym zacnym gronie wymienić można zasłużone dla polskiego sportu kluby jak: Włókniarz Częstochowa, ŁKS, Odra Opole, PGE Skra Bełchatów, Śląsk Wrocław czy Cash Broker Stal Gorzów.

(ARTYKUŁ SPONSOROWANY)
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone