Zamknij

Zobacz, jak łatwo zamówić kuriera i szybciej sprzedać swoje rzeczy przez internet

14:18, 16.04.2018 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Masz w domu zbędne rzeczy, a przydałoby się zrobić porządki? Większość z tych rzeczy jest zapewne jeszcze całkiem dobra i zamiast je wyrzucać, możesz je sprzedać. Na portalach ogłoszeniowych, grupach sprzedażowych i stronach aukcyjnych sprzedasz dziś wszystko – torebkę, ubrania, zabawki, sprzęt AGD, czy narzędzia. Dzięki tym miejscom możesz też rozkręcić własną firmę i sprzedawać online klientom z całej Polski, a nawet Europy.

Każde wystawione przez Ciebie ogłoszenie będzie się cieszyło większym zainteresowaniem, jeżeli zaoferujesz możliwość wysyłki. Lokalnie potencjalnych zainteresowanych będzie mniej, a dzięki opcji wysyłki na kupujących nie trzeba będzie długo czekać. Tani kurier GLS to świetna opcja, kiedy chcesz zaoszczędzić na kosztach przesyłek. Przesyłki kurierskie nadasz od ręki i bez ukrytych kosztów.

Rejestrując się na stronie https://furgonetka.pl, zyskasz dostęp do oferty wielu firm kurierskich i szybko wykonasz zamówienie kuriera GLS lub innej, dowolnie wybranej firmy. W skrócie zamawianie kuriera wygląda następująco:

Logujesz się na stronie Furgonetka.pl i klikasz „Dodaj przesyłkę”.

Wpisujesz dane nadawcy i odbiorcy przesyłki oraz określasz cechy paczki i klikasz „Zapisz do wysłania”.

Na stronie „Do wysłania” wybierasz i zaznaczasz te przesyłki, które chcesz w danym momencie opłacić i wysłać oraz klikasz „Zapłać i zamów”.

Kurier GLS został zamówiony, a system automatycznie pobierze opłatę za realizację zamówienia. W sytuacji, gdyby na Twoim koncie prepaid nie było wystarczającej ilości środków na realizację zamówienia, możesz zapłacić przez system szybkich płatności DotPay. Poprawnie złożone zamówienie będzie zakończone wyświetleniem potwierdzenia oraz informacji o dokumentach do przekazania kurierowi.

Nie czekaj – wysyłaj przesyłki krajowe i zagraniczne z pomocą najlepszych firm kurierskich. Zarejestruj konto na stronie https://furgonetka.pl i oszczędzaj na usługach kurierskich. Zamówienie kuriera przez Furgonetka.pl to oszczędność nawet do kilkudziesięciu procent ceny nadania.

(Artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone