Zamknij
REKLAMA

Kieruje biblioteką od 14 lat

11:11, 13.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Klaudia Kwasigroch-Hoppe otrzymała powierzenie obowiązków kierownika Gminnej Biblioteki Publicznej w Gostycynie na kolejne pięć lat.

Zgodnie z Zarządzeniem z dnia 22 kwietnia wójta gminy Gostycyn, na stanowisko kierownika Gminnej Biblioteki Publicznej w Gostycynie na kolejne pięć lat została powołana Klaudia Kwasigroch-Hoppe. Od 17 lat jest związana z biblioteką w tym od 14 lat pełni funkcję kierownika.

Wójt Ireneusz Kucharski zwraca uwagę, że w czasie swej pracy w roli kierowniczki osiągnęła liczne sukcesy i dała się poznać jako doskonała menedżerka. Posiada wszystkie niezbędne kompetencje do dalszego prowadzenia podległej jej instytucji. 

- W tym czasie do swoich obowiązków podchodziła z dużą odpowiedzialnością i zaangażowaniem - mówił wójt gminy Gostycyn. - Jako kierownik biblioteki wykazała się dużą inicjatywą i dynamicznością działania. Wprowadziła wiele zmian, które czynią bibliotekę i jej filie w Pruszczu i Wielkiej Kloni bardziej otwartymi i przyjaznymi dla czytelników, a także odpowiadają na potrzeby mieszkańców. Pani Klaudii bardzo gratulujemy i życzymy samych udanych inicjatyw i decyzji w zarządzaniu, a w życiu osobistym dużo zdrowia - dodaje. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

oloolo

0 0

Dbaj o linie będziesz służyć jeszcze 50 lat 16:15, 15.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%