Zamknij

Emocje na Facebooku. Trudny wybór Mag-Beauty. Znamy zwyciężczynie

14:11, 17.07.2019 | P.P
REKLAMA
Skomentuj

Około 440 tzw. reakcji (polubień, serduszek), 120 nad kolejną odpowiedzią! Tak imponujący wynik osiągnęła zwyciężczynie internetowej kategorii naszego konkursu. Swojego wyboru dokonała też Magdalena Górecka z salony Mag-Beauty.

Konkurs „Tygodnika Tucholskiego” trwał przez trzy ostatnie tygodnie, a był organizowany w związku z oficjalną inauguracją działalności salonu kosmetycznego Mag-Beauty mieszczącego się w Tucholi na ul. Grunwaldzkiej 16a. Już jutro, 19 lipca, będą trwać w nim dni otwarte, w których programie jest m.in. prezentacja różnego rodzaju zabiegów wykonywanych w salonie, czy możliwość uzyskania rabatów na usługi. Na godz. 16.00 natomiast przewidziane jest uroczyste podsumowanie konkursu „Zmień się na letni dzień”, w którym salon Mag-Beauty jest sponsorem nagród – dwóch jednakowych, na którą składają się metamorfoza (profesjonalny makijaż dostosowany do danego typu urody) + wodorowe oczyszczanie twarzy.

Dwie kategorie. Bardzo trudny wybór

Uczestniczki odpowiadały w konkursie na pytanie otwarte: Dlaczego to ja powinnam przejść metamorfozę? Odpowiedzi na drukowanych kuponach i w wiadomościach e-mail, które do nas nadeszły, w piątek trafiły na facebookowy profil „Tygodnika”. Rozpoczęło się głosowanie, trwało cały weekend Wygrać miała ta odpowiedź, która do poniedziałku zdobędzie najwięcej reakcji (np. polubień, serduszek). Ok. 440 reakcji dały wygraną Aleksandrze Siwickiej z Wielkiej Komorzy. Nad drugą odpowiedzią miała ok. 120 reakcji przewagi. W drugiej, jurorskiej kategorii zwycięską odpowiedź wskazywała Magdalena Górecka, właścicielka salonu Mag-Beauty. Nie ukrywała, że wybór ma trudny, ale ostatecznie wskazała odpowiedź, którą wysłała nam Monika Kończyńska z Gostycyna. Podkreślmy! Zarówno internauci, jak i nasza jurorka, nie wiedzieli, kto jest autorem nadesłanych odpowiedzi, bo publikowaliśmy je anonimowo. Treści zwycięskich odpowiedzi są widoczne na dołączonych grafikach.

Z metamorfoz przygotujemy fotorelacje

Zwyciężczynie konkursu jutro w salonie Mag-Beauty otrzymają vouchery na wykorzystanie nagród (termin zależy od nich). To jednak nie wszystko. Metamorfozy, które będą wykonywane w salonie, zostaną przez nas sfotografowane: przed, w trakcie, po. Te fotorelacje będą zwieńczeniem konkursu „Zmień się na letni dzień” i ukażą się zarówno w tradycyjnym wydaniu „Tygodnika”, jak i na portalu tygodnik.pl

(P.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone