Zamknij

Cenne nagrody. Przejdź metamorfozę! Trwa konkurs salonu Mag-Beauty i Tygodnika

15:58, 05.07.2019 | P.P
REKLAMA
Skomentuj

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego właśnie Ty chciałabyś przejść metamorfozę? Odpowiedź to szansa na zdobycie cennych nagród do wykorzystania w tucholskim salonie Mag Beauty. To przejście metamorfozy – wykonania profesjonalnego makijażu, a także wodorowe oczyszczanie twarzy. 

Konkurs, jakiego na naszych łamach do ten pory jeszcze nie było, ogłosiliśmy tydzień temu. Przypomnijmy jednak najpierw, że 19 lipca (piątek) o godz. 16.00 odbędzie się oficjalne i uroczyste otwarcie salonu kosmetycznego Mag-Beauty Studio Piękna, który mieści się na ul. Grunwaldzkiej 16a. tego dnia w salonie będzie trwać także tzw. dzień otwarty, podczas którego przeprowadzany będzie darmowy pokaz zabiegów dostępnych w salonie. Pojawi się możliwość zapisania na zabiegi z 20-procentowym rabatem. Cały taki dzień potrwa 19 lipca aż do godz. 19.00.

Nagrody i zwyciężczynie będą dwie

Nasza zabawa organizowana jest właśnie w związku z otwarciem salonu Mag-Beauty. Jej adresatami są kobiety, które chciałyby „zmienić się na letni dzień”. Tak brzmi właśnie tytuł konkursu, w którym sponsorem nagród jest salon Mag-Beauty. Nagrody są dwie (dla dwóch pań) – każda o wartości aż 350 zł! Na jedną nagrodę składają się: 1 - metamorfoza w postaci profesjonalnego makijażu dostosowanego do klientki, 2 - oczyszczanie wodorowe twarzy, które jest rytuałem pielęgnacyjnym bazującym na 6 postępujących po sobie etapach, mających na celu dogłębne oczyszczanie, złuszczenie, dotlenienie oraz lifting. Wszystko w szczegółach opisujemy w ramce dołączonej do tekstu.

Nagrody przyzna jury, ale będzie też lajkowanie na Facebooku

Jak zdobyć jedną z dwóch nagród? Należy odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego to ja chciałabym przejść metamorfozę?”. Odpowiedź trzeba wysłać e-mailem na adres piotr@tygodnik.pl. Należy wpisać również imię i nazwisko, numer telefonu, adres. Jedną z odpowiedzi wybierze jury, w którego skład wejdzie m.in. Magdalena Górecka prowadząca salon Mag-Beauty oraz przedstawiciele redakcji „Tygodnika”. Uwaga! Drugą najciekawszą odpowiedź wybiorą nasi fani na Facebooku! Po zakończeniu przyjmowania odpowiedzi anonimowo, bez podawania autorów, umieścimy je na Facebooku i poprosimy o lajki. Ta która zbierze najwięcej polubień będzie zwycięska. Ponadto metamorfozy zostaną przez nas sfotografowane tak, aby panie, które wygrały miały pamiątkę zarówno dla siebie, a my świetną fotorelację na łamach „Tygodnika”, która zakończy cały konkurs.

Wypełnijcie kupon, zostawcie go w redakcji

Na wysłanie odpowiedzi macie czas do 11 lipca (do godz. 12.00). Wtedy do obrad zasiądzie jury, ale jednocześnie, dzień później, 12 lipca (piątek), ogłosimy też start „lajkowania” na Facebooku, które potrwa do 15 lipca (poniedziałek), do godz. 8.00. Ogłoszenie wyników nastąpi na naszych łamach 18 lipca. Dzień później podczas otwarcia w salonie Mag-Beauty wręczymy vouchery na nagrody zwyciężczyniom. Wtedy będą one mogły umówić się na metamorfozy i osobno na oczyszczanie wodorowe twarzy.

REGULAMIN KONKURSU

Jedna nagroda obejmuje:

- Metamorfozę w postaci profesjonalnego makijażu dopasowanego do klientki. Analiza typu urody, nałożenie wybranego przez klientkę makijażu ( dzienny, wieczorowy, do sesji zdjęciowej, okolicznościowy, ślubny). Wykonanie zdjęć "przed" i "po".

- Oczyszczanie wodorowe twarzy, które jest rytuałem pielęgnacyjnym bazującym na 6 postępujących po sobie etapach, mających na celu dogłębne oczyszczanie, złuszczenie, dotlenienie oraz lifting. Synergiczne połączenie metod hydrabrazji, infuzji, ultradźwięków oraz biopolarnego RF stanowi optymalną kombinację umożliwiającą uzyskanie zadowalających efektów już po pierwszym zabiegu.

Jest to kompleksowa terapia pielęgnacyjna, wykorzystująca aktywny wodór, kompleks kwasów służący do eksfoliacji naskórka, substancje silnie dotleniające skórę, technologię rozprowadzania oraz antyoksydantów w formie ampułek oraz fale radiowe.

Jest to zabieg dedykowany dla każdego typu cery, również dla cery problematycznej i naczyniowej.

REKLAMA

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone