Zamknij

Kęsowo: sołtys zrezygnowała

15:28, 12.04.2019 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

Informacja o rezygnacji Izabeli Modrzejewskiej z pełnienia funkcji sołtys Kęsowa pojawiła się kilkadziesiąt minut temu na fanpage'u gminy.

Na fanpage'u gminy Kęsowo (Facebook) czytamy:

W związku z rezygnacją z pełnionej funkcji sołtysa sołectwa Kęsowo, dnia 24 kwietnia (środa), o godz. 19.00 w Wiejskim Domu Kultury w Kęsowie odbędzie się zebranie wiejskie, dotyczące wyboru nowego sołtysa.

Sołtysem Kęsowa od 2014 roku jest Izabela Modrzejewska, która na co dzień pracuje w Wiejskim Domu Kultury i Gminnej Bibliotece Publicznej w Kęsowie. Na początku 2019 roku została wybrana na drugą kadencję, choć już wtedy można było usłyszeć głosy o jej dalszym niekandydowaniu.

Podjęłam taką decyzję z powodów osobistych. Moja rezygnacja absolutnie nie jest związana z pełnioną dotychczas funkcją i wykonywaną pracą

– Odpowiada "Tygodnikowi" Modrzejewska, kiedy pytamy ją o powody rezygnacji.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

ZenekZenek

6 2

No to już jest szczyt! Mąż zastąpił żonę, która doprawiła mu rogi! Ta rodzina nie ma za grosz wstydu i honoru buhaha no ale Pan wójt lubi przydupasow, którymi może rządzić... Teraz będzie pewnie sesja zdjęciowa i wywiad , niech nowy sołtys uważa, żeby fotografowi porożem nie porysowal obiektywu ;) 21:21, 24.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone