Zamknij

W ZSLiT o zdrowiu, uzależnieniach i bezpieczeństwie ZDJĘCIA

08:50, 11.04.2019 | L.Z
REKLAMA
Skomentuj

Warsztaty, pogadanki, prelekcje oraz konkursy realizowano w czasie od 25 do 29 marca. Podsumowanie działań odbyło się 3 kwietnia. Jak wspomniał dyrektor Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Tucholi Jerzy Kornaś - Program profilaktyki to uzupełnienie programu wychowawczego szkoły. Ma stanowić spójną całość z programem wychowawczym i planem pracy szkoły. 

Kornaś dodał, że jest zadowolony z tego, że młodzież korzysta z oferty programu profilaktyki, z tego wszystkiego co on za sobą niesie oraz z tego, że uczniowie chętnie włączają się do realizacji poszczególnych zadań.
- Dodatkowe zaangażowanie wymaga dodatkowej pochwały - podkreślał kilkukrotnie.
Przypomnijmy, że Tydzień Profilaktyki Zdrowotnej w ZSLiT przygotowywany jest w porozumieniu z tucholskim Sanepidem oraz różnymi ośrodkami wsparcia m.in. z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną, Komendą Powiatową Policji i Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej. W ramach tygodnia profilaktyki na terenie szkoły odbywały się liczne prelekcje, spotkania ze specjalistami, zajęcia psychoedukacyjne, akcje informacyjne oraz tradycyjne „zdrowe śniadanko dla uczniów”. Te wszystkie działania zostały zebrane i przedstawione w formie prezentacji multimedialnej podczas ubiegłotygodniowego podsumowania. Dokonali tego wspólnie dyrektor Jerzy Kornaś oraz koordynator projektu - Renata Giersz wraz z Katarzyną Gabrych. Podczas spotkania rozdano nagrody.

Do kogo trafiły upominki? O tym piszemy w papierowym wydaniu Tygodnika.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone