Zamknij

Dziennikarka Tygodnika Tucholskiego z podwójnym sukcesem na prestiżowym konkursie!

15:05, 14.03.2019 | Piotr Paterski
REKLAMA
Skomentuj
Elżbieta Doniecka i Daniel Frymark zostali nominowani w konkursie SGL Local Press 2018.

Dziennikarka Tygodnika Tucholskiego Elżbieta Doniecka z aż dwiema nominacjami zakończyła ogólnopolski konkurs SGL Local Press. Została wyróżniona za materiały, które ukazały się na łamach "Tygodnika" w 2018 roku! Współpracujący z nami fotoreporter Daniel Frymark był nominowany za fotoreportaż, który ukazał się w Czasie Chojnic - gazecie, która podobnie jak Tygodnik Tucholski należy do wydawnictwa Magraf.

SGL Local Press to najbardziej prestiżowy konkurs dla niezależnych mediów lokalnych, który odbywa się co roku. Zasięgiem obejmuje cały kraj - materiały dziennikarskie napływają ze wszystkich zakątków Polski do kilku konkursowych kategorii. Następnie podlegają ocenie fachowców - dziennikarzy i przedstawicieli mediów ogólnopolskich, najczęściej z imponującym dorobkiem zawodowym. 

W konkursie bierze udział m.in. Tygodnik Tucholski. Dziś podczas gali w Warszawie poznaliśmy wyniki edycji, która obejmowała materiały dziennikarskie publikowane były w 2018 roku. Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że w aż dwóch osobnych kategoriach nominowana została dziennikarka "Tygodnika Tucholskiego" Elżbieta Doniecka! Konkurs z sukcesami, czyli nominacjami zakończyła w kategoriach: dziennikarstwo śledcze i interwencyjne (za cykl artykułów "Uwięziony we własnym domu") i fotografia i fotoreportaż (za zdjęcie "Wielkie sprzątanie Wielkiego Cekcyńskiego). 

To nie wszystko. Dzisiejszą galę z nominacją pożegnał fotoreporter Daniel Frymark, który został wyróżniony za "Boże Ciało w Pawłowie", publikacji, która ukazała się na łamach Czasu Chojnic i czas.tygodnik.pl. Czas Chojnic podobnie jak Tygodnik Tucholski należy do wydawnictwa Magraf. Zdjęcia Daniela Frymarka regularnie można oglądać również na naszych łamach.

Więcej o konkursie, nominowanych, wyróżnionych materiałach w przyszłotygodniowym wydaniu Tygodnika Tucholskiego, które ukaże się 21 marca.

Eli i Danielowi serdecznie gratulujemy! 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone