Zamknij

Poloneza czas zacząć! Studniówka Nowodworka - część 1 DUŻO ZDJĘĆ

01:28, 03.02.2019 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę, 2 lutego, odbyła się studniówka Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Tucholi. Zaczęło się tradycyjnie – polonezem. Nie zabrakło też czasu na podziękowania i klasowe zdjęcia.

W Tucholskim Ośrodku Kultury bawili się uczniowie trzech klas tucholskiego Nowodworka. Chociaż była to studniówka, dyrektor szkoły Urszula Piotrowska wyliczyła, że do matury zostało już mniej niż sto dni. Zaraz potem dodała jednak, że uczniowie w tym wyjątkowym dniu mają zapomnieć o nauce i najważniejszych w ich życiu egzaminach. W sobotę liczyła się tylko dobra zabawa. Uczniowie nie zapomnieli jednak o tradycji i zanim zaczęły się szaleństwa na parkiecie na salę wkroczyli dumnym polonezem. Były aż trzy wersje tego tańca, jeden z nich trzecioklasiści zatańczyli z nauczycielami. Na czele oczywiście dyrektor i wicedyrektor. W czasie części oficjalnej nie zabrakło także lampki szampana i bardzo ważnych dla maturzystów zdjęć klasowych. Pojawiły się też kwiaty z podziękowaniami dla nauczycieli. Szczególnie wyjątkowo wyróżniono wychowawczynie klas trzecich: Dorotę Jaworską, Magdalenę Sienkiewicz-Lipińską oraz Ewę Sudoł

Jak wyglądała oficjalna część studniówki? Zobaczcie sami, zdjęcia znajdziecie w naszej obszernej galerii! Byliśmy też na generalnej próbie poloneza, z tej części też mamy fotki. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone