Zamknij

Ferie zimowe z GOK-iem w Śliwicach - trwają zapisy

10:31, 10.01.2019 | E.D
REKLAMA
Skomentuj

Już za chwilę zaczynają się ferie zimowe. Dzieci mogą skorzystać z ciekawej oferty spędzenia czasu wolnego, przygotowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Śliwicach.

We wtorek, 15 stycznia o godz. 14.00 Gminny Ośrodek Kultury organizuje wyjazd na basen do Chojnic. Co ważne, obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona - podobnie jak w przypadku pozostałych wyjazdów organizowanych w ferie przez Gminny Ośrodek Kultury w Śliwicach. Kolejny odbędzie się w czwarte, 17 stycznia. Dzieci udadzą się do Teatru Polskiego w Bydgoszczy, gdzie zobaczą spektakl "Sprzedawcy bajek". Piątek, 18 stycznia dzieci spędzą w GOK-u. Tam wezmą udział w spotkaniu z bajką, które rozpocznie się o godz. 11.00.

Zajęcia artystyczne, wyjazdy
Drugi tydzień ferii również obfituje w atrakcje. W poniedziałek, 21 stycznia organizowane są w GOK-u zajęcia artystyczne "Plastusiowy pamiętnik". Następnego dnia odbędzie się kolejne spotkanie z bajką. W środę, 23 stycznia zaplanowano zajęcia rękodzielnicze i spacer do lasu. 24 stycznia dzieci będą mogły obejrzeć w GOK-u Teatrzyk Blaszany Bębenek. w piątek organizowany jest wyjazd na basen do Świecia.
Aby zapisać dziecko na wyjazd, wystarczy skontaktować się z GOK Śliwice. Na facebooku GOK-u można znaleźć informacje na temat godzin wyjazdów.

(E.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone