Zamknij

Remont DW 240: czas na ul. Warszawską... Co tam się dzieje?! ANKIETA

22:05, 07.11.2018 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

Poniedziałek. Zamknięte Warszawska, Podmiejska, utrudniony dojazd do sklepów, nakazy ruchu wprost do... niedokończonej Cegielnianej. Na drugi dzień otwieranie „bramek” i kierowanie ruchem. Można przekornie napisać, że za spokojnie było ostatnio wokół remontu DW 240. Przejedziesz Warszawską czy nie? Oto jest pytanie.

Jak widać remont drogi wojewódzkiej nr 240 to niekończąca się historia. W tym tygodniu wykonawca robót udowodnił kolejny raz, że można jeszcze zaskoczyć kierowców poruszających się ulicami Tucholi. A ci w ostatnich miesiącach widzieli już przecież bardzo wiele. 5 listopada w poniedziałek przed południem okazało się bowiem, że ulica Warszawska w większości została... zamknięta. Informacji na temat tak dużej zmiany próżno było szukać wcześniej. Szkoda, że nikt z odpowiedzialnych za prace na DW 240 nie poinformował mieszkańców o kolejnych utrudnieniach. W tym tygodniu Tuchola obudziła się w kolejnej, nowej rzeczywistości drogowej.

W najnowszym "Tygodniu" zadajemy mnóstwo pytań w tej sprawie i stanowczo oczekujemy odpowiedzi od naszych rozmówców. Czy Warszawska jest przejezdna? Co z nakazami jazdy prosto lub skrętu w stronę nadal zamkniętej ul. Cegielnianej z al. LOP? Kiedy  do użytku zostanie oddana ul. Cegielniana? To tylko niektóre pytania, na które mamy odpowiedzi. Zobaczcie na zdjęciach, jak sytuacja na Warszawskiej wyglądała w poniedziałek i wtorek (6-7 listopada). Zachęcamy też do udziału w naszej ankiecie? Czy czujecie, że macie dostęp do wystarczającej ilości informacji odnośnie utrudnień w ruchu?

Czy według Ciebie informacje o kolejnych, tymczasowych zmianach w ruchu są przekazywane przez wykonawcę remontu odpowiednio szybko?Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone