Zamknij

Ostatnia prosta kampanii: konferencja PiS w Tucholi

14:37, 19.10.2018 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

Właściwie nie konferencja a krótki briefing prasowy. "Tygodnik Tucholski" był jedynym przedstawicielem mediów. Dlaczego na ostatnim spotkaniu wyborczym pojawił się Bartosz Kownacki – były sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej?

Już za kilka godzin rozpocznie się cisza wyborcza. Politycy wykorzystują ten czas do ostatniej minuty. Dzisiaj (19 października) na tucholskim rynku, w ostatnim spotkaniu wyborczym Prawa i Sprawiedliwości, uczestniczyli kandydaci na radnych miejskich: Andrzej Jerosławski i Stanisław Welter, radnych powiatowych: Genowefa Hałajdziak  i Jerzy Kowalik oraz ubiegający się o fotel burmistrza Krzysztof Szulczyk. W Tucholi pojawił się także poseł rządzącej partii – Bartosz Kownacki. Parlamentarzysta oraz lokalni kandydaci PiS-u (Szulczyk i Kowalik) podsumowywali kończącą się kampanię. Dlaczego Kownacki przyjechał do Tucholi akurat teraz, na parę godzin przed ciszą wyborczą?

Jestem posłem z tego województwa. Podzieliliśmy się powiatami, każdy z nas nadzoruje poszczególne miejsca. Staramy się włożyć w te tereny możliwie najwięcej sił. Byłem dzisiaj na spotkaniu z ministrem Janem Ardanowskim (minister rolnictwa i rozwoju wsi – red.) w powiecie sępoleńskim , a później jeszcze w Tucholi potrzebne było wsparcie. Łatwiej przemieścić się tutaj, niż np. do powiatu inowrocławskiego [...]. Naturalnym jest, że wspieramy naszych kandydatów, których w jakimś sensie rekomendujemy

– komentował Bartosz Kownacki.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone