Zamknij

W NIEDZIELĘ: Debatę "Tygodnika" obejrzysz na Youtube!

15:48, 11.10.2018 | Piotr Paterski
REKLAMA
Skomentuj

"Tygodnik Tucholski" organizuje debatę kandydatów na burmistrza Tucholi. Odbędzie się ona w niedzielę (14 października) o godz. 18.00. Debatę przeprowadzimy w formie multimedialnej! 

Do debaty kandydatów na burmistrza organizowanej przez "Tygodnik Tucholski" przystąpią (w kolejności alfabetycznej) Tadeusz Kowalski (KWW Porozumienie Samorządowe dla Tucholi), Jarosław Słoma (KWW Alternatywa Lokalna CTU), Krzysztof Szulczyk (KW Prawo i Sprawiedliwość), Ryszard Wojciechowski (KWW Tucholskie Forum). Kandydaci bez wahania przyjęli zaproszenie naszej redakcji do debaty na neutralnym gruncie, czego nie można powiedzieć o kandydatkach i kandydatach (poza jednym wyjątkiem) na wójtów innych gmin powiatu tucholskiego. Szczegóły tej niespodziewanej sytuacji opisujemy w najnowszym wydaniu "Tygodnika Tucholskiego". 

Debata kandydatów na burmistrza odbędzie się 14 października (najbliższa niedziela) o godz. 18.00. Powstanie z niej obszerna, 100-procentowa relacja, która ukaże się w kolejnym, papierowym wydaniu "Tygodnika" (w sprzedaży od 18 października)

Co ważne i absolutnie nowe, nasza debata będzie miała charakter w pełni multimedialny! Będzie nagrywana w formie video i audio. Uwaga! Debatę będziemy transmitować na żywo w internecie na naszym oficjalnym kanale Youtube. Gorąco zachęcamy mieszkańców gminy Tuchola do zarezerwowania sobie niedzielnego wieczora. Link do transmisji, krótko przed rozpoczęciem debaty, udostępnimy zarówno na tygodnik.pl, jak i na naszym profilu na FacebookuPo transmisji, debata zostanie w całości udostępniona na Youtube, więc jej odtworzenie będzie możliwe później w każdej chwili. Jest to udogodnienie dla osób, którym pora debaty nie będzie odpowiadać.

W kolejnych dniach, za pośrednictwem naszych wszelkich, internetowych kanałów informacyjnych, będziemy przypominać o terminie debaty.

Dodajmy, że jej przeprowadzenie w takim wymiarze, będzie możliwe m.in. dzięki współpracy z Restauracją Cechowa w Tucholi

REKLAMA

Komentarze (3)

ObserverObserver

21 3

Proszę zapytać Pana Szulczyka jak to się stało, że po pojawieniu się pytań na forum m.in. tygodnika, a tym samym rozliczenia z programu zamieszczonego 4 lata temu na stronie pis borytucholskie pl strona zniknęła!!! Czy w przypadku niewygodnych pytań po wygranej kandydata PIS-u będą znikać zadający niewygodne pytania? 11:47, 12.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZszokowanaZszokowana

0 0

Czyżby Tygodnik zapomnial o jeszcze jednej osobie która brala udzial w transmisji i filmowala wszystko.. 19:55, 14.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zniesmaczona zniesmaczona

4 1

Pan Wojciechowski niegrzeczny i arogancki, takie zachowanie nie przystoi kandydatowi, wstyd
20:05, 14.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone