Zamknij

Tuchola: Jarosław Słoma przedstawia swój program

12:58, 03.10.2018 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

Do wyborów zostało już bardzo mało czasu. W Tucholi kampania w końcu nieco przyspiesza, a mieszkańcy mogą dowiedzieć się coraz więcej o poszczególnych komitetach. Tym razem Jarosław Słoma, jeden z czterech kandydatów na burmistrza Tucholi, przedstawiał swoje plany i obietnice. Największe zaskoczenie?

Komitet Wyborczy Wyborców Alternatywa Lokalna CTU wystawia 12 kandydatów do rady miasta. We wtorek, w przygotowanej kawiarence wyborczej, mieszczącej się przy ul. Murowej 5 w Tucholi, obecni byli kandydaci: Iga Lewandowska, Adam Tuszkiewicz, Janusz Narloch, Ewelina Pociot-Gostomska, Klaudia Kozłowska, Agnieszka Ewa Mazur, Piotr Czerwiński, Elżbieta Pieczka oraz Maria Borzeszkowska. Z list Alternatywy Lokalnej CTU wystartują ponadto: Tomasz Piotrowski, Wojciech Kociński i Żaneta Malendowicz.

Mamy bardzo młody skład ze średnią wieku mniej więcej 37 lat. Dajemy szansę zdolnym, młodym ludziom, bo przecież każdy miał kiedyś puste CV. Wierzymy w ich umiejętności. Jednocześnie wśród naszych kandydatów są osoby doświadczone, od lat udzielające się społecznie

komentował kandydat na burmistrza Jarosław Słoma.

Zorganizowana kawiarenka wyborcza ma być miejscem, gdzie członkowie komitetu chcą regularnie spotykać się z wyborcami.

O wszystkich szczegółach, związanych z kampanią Jarosława Słomy, dowiesz się jedynie z najnowszego wydania Tygodnika Tucholskiego. Zapraszamy do lektury!

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone