Zamknij
REKLAMA

Przebudowa skrzyżowania na Piastoszyn i Raciąż już jesienią?

08:53, 16.08.2018 | L.Z
REKLAMA
Skomentuj

Przebudowa niebezpiecznego skrzyżowania jest pewna! Prace na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 240 z drogami powiatowymi na Piastoszyn i Raciąż jak podaje Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy mają nastąpić jesienią.

Informację o zaplanowanych na lato i na jesień kolejnych inwestycjach w obrębie drogi wojewódzkiej 240 przekazał „Tygodnikowi” rzecznik Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy Michał Sitarek. Chodzi o przebudowa niebezpiecznego skrzyżowania w Piastoszynie na drodze wojewódzkiej nr 240 łączącej Tucholę z Chojnicami.

- Prace mają rozpocząć się po wakacjach - mówił Michał Sitarek. Wyraził przy tym nadzieje, że znajdą się firmy, które wezmą udział w procedurze przetargowej i że oferty cenowe jakie zostaną przez nich przedstawione nie okażą się zbyt wysokie.

Szczegółowo na ten temat piszemy w papierowym wydaniu "Tygodnika".

REKLAMA

Komentarze (1)

EwaEwa

0 0

Mam nadzieję, że nareszcie zrobią tą drogę do Raciąża bo to jakiś koszmar, a nie tylko to skrzyżowanie. Jeden drugiemu nie chce ustąpić a wąsko strasznie, a do tego dziury i wyrwy po nawałnicy. Ciężko się tam jeździ. 08:46, 28.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone