Zamknij

Mamy kolejne promesy na remonty dróg powiatowych i gminnych. O które chodzi?

12:46, 26.07.2018 | L.Z
Skomentuj
REKLAMA

Wczoraj w starostwie odbyło się uroczyste wręczenie przez wojewodę Mikołaja Bogdanowicza i posła Łukasza Schreibera promes Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na zadania drogowe.

Promesy otrzymali: powiat tucholski na drogę 1042C Kamienica - Mała Klonia w wysokości 951 tys. zł oraz gmina Tuchola na dziewięć zadań o których pisaliśmy już w poprzednich wydaniach "Tygodnika". Przypominamy jednak, że chodzi o ulicę Garbary, Kreffta, Gajową i Sarnią w Tucholi, Sosnową w Raciążu oraz Łosiny-Kurcze, Raciąż-Woziwoda, Stobno-Borki i Woziwoda-Kiełpiński Most. Łączna wartość tego wsparcia wynosi 12.818.200 zł

Promesy trafiły także do naszych sąsiadów: gmina Mrocza otrzymała promesę na 1.145.000 zł, gmina Nakło na 544.044 zł i powiat sępoleński - dodatkową promesę do realizowanych już zadań w wysokości 2.200.000 zł.

Więcej na temat otrzymanych środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych będzie można przeczytać w papierowym wydaniu naszego "Tygodnika" w przyszłym tygodniu.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz