Zamknij

Tuchola. Uwaga! Nie wjeżdżaj ze Świeckiej w Piastowską. Co będzie zaraz z Karasiewicza?

15:08, 13.06.2018 | Lucyna Zdanowska
REKLAMA
Skomentuj

Do końca czerwca wjazd na ulicę Piastowską od ulicy Świeckiej będzie niemożliwy. Przedsiębiorstwo Komunalne realizuje tam inwestycje związaną z budową kanalizacji deszczowej. To nie wszystko. Przed nami jeszcze więcej utrudnień...

Odcinek ulicy Piastowskiej począwszy od ulicy Świeckiej do skrzyżowania z ulicą Grunwaldzką na najbliższe tygodnie - jak podaje Przedsiębiorstwo Komunalne do 30 czerwca będzie wyłączony z ruchu. Objazd obowiązuje poprzez ulice przyległe, to jest ulicę Sportową i Grunwaldzką. Jeśli chodzi o dojazd mieszkańców, służb ratowniczych i komunalnych na tym odcinku będzie umożliwiony. Przyczyną zamknięcia wjazdu od Świeckiej jest budowa kanalizacji deszczowej w tej części ulicy Piastowskiej.

Po wojewódzkiej to kolejne utrudnienie!

Jak informuje kierownik wydziału rozwoju gospodarczego Agnieszka Kram-Pestka chodzi o fragment kanalizacji, który był zaplanowany i musi być wykonany.

- Zdajemy sobie sprawę z tego, że przez prace realizowane na drodze wojewódzkiej kierowcy korzystają z możliwości przejazdu wszelkimi innymi ulicami. Dlatego nawet czasowe utrudnienia komunikacyjne na ulicy Piastowskiej będą kłopotliwe. Nie możemy jednak rezygnować ze swoich, gminnych przedsięwzięć – zaznacza. - Ze strony Przedsiębiorstwa Komunalnego mamy zapewnienia, że postarają się wykonać powierzone im zadanie w jak najkrótszym czasie.

Z Karasiewicza nie wyjedziesz na Warszawską

Agnieszka Kram-Pestka dodaje, że za chwilę nie będzie też przejazdu na ulicy Karasiewicza.

- Wkrótce w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 3 i skrzyżowania z ulicą Warszawską rozpoczną się prace związane z kanalizacją deszczową i kanalizacją sanitarną. Musimy to zrobić przed wejściem województwa z przebudową ulicy Warszawskiej.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone