Zamknij

Spraw prezent swojej mamie. Wygraj jeden z 3 voucherów

14:57, 16.05.2018 | P.P
REKLAMA
Skomentuj

Trwa konkurs, który organizujemy z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Uczestnictwo w konkursie to możliwość zagwarantowania wyjątkowego prezentu dla swojej mamy z nadchodzącej okazji. Wyślij lub przynieś nam swoje zdjęcie z mamą, a będziesz mieć szansę na wartościowy voucher do salonu kosmetycznego. Czas na zgłoszenia macie już tylko do poniedziałku – 21 maja, godz. 16.00.

Nagrodą w naszym konkursie jeden z trzech voucherów, które są różnej wartości, do salonu kosmetycznego „U Jowi”. To ten salon został sponsorem nagród. Najcenniejszy voucher ma wartość aż 200 zł brutto. Kolejne to: za 2 miejsce 150 zł brutto i za 3 miejsce 100 zł brutto. Twoja mama nie będzie musiała wykorzystać go od razu podczas jednej wizyty. Voucher będzie mógł być dzielony na większą liczbę wizyt.

Wybierz zdjęcie. Wyślij tak, jak ci wygodniej

Wyślij nam zdjęcie, na którym jesteś wraz ze swoją mamą. Może być to zdjęcie aktualne lub archiwalne. Podkreślmy, na zdjęciu może być więcej najbliższych osób (np. rodzeństwo), ale mama i Ty pojawiacie się na nim obowiązkowo. My ze wszystkich zgłoszonych fotografii wybierzemy 3 najlepsze (miejsca od 1 do 3). Najważniejsze, aby zdjęcie, na którym jesteście z mamą, był jak najcieplejsze, najmilsze dla oka. Zdjęcie może być wykonane smartfonem, może być Waszym wspólnym selfie. Może być oczywiście wykonane każdym aparatem.

Konkurs umożliwia skorzystanie z jednej z dwóch form zgłoszenia. Zdjęcia, w załączonym pliku, można wysyłać w formie elektronicznej na adres piotr@tygodnik.pl z tytułem wiadomości KONKURS NA DZIEŃ MATKI. W treści wiadomości należy wpisać imię i nazwisko osoby zgłaszającej (zgłaszającym jest potomek) i dodatkowo imię mamy, którą widzimy na zdjęciu. Jeśli nie odpowiada nam elektroniczna forma zgłoszenia, możliwe jest dostarczenie wywołanego zdjęcia drogą tradycyjną, osobiście lub pocztą. To ułatwienie dla osób, które nie mają swojego ulubionego zdjęcia w wersji cyfrowej. W tym przypadku należy wypełnić kupon zgłoszeniowy dołączony do ogłoszenia konkursu w bieżącym papierowym wydaniu "Tygodnika". Kupon razem ze zdjęciem należy dostarczyć lub wysłać na adres redakcji „Tygodnika Tucholskiego” (ul. Karasiewcza 3, 89-500 Tuchola). Podkreślmy, w przypadku wysyłania zdjęcia na adres e-mail nie trzeba korzystać z dołączonego kuponu – wystarczą informacje zapisane w mailu.

Masz czas do poniedziałku. Włącznie

Dla Waszej wygody nieco wydłużamy termin zgłoszeń. Czas na wysłanie lub dostarczenie zdjęć macie do poniedziałku (21 maja), do godz. 16.00. Regulamin konkursu jest dostępny w naszej redakcji oraz na stronie tygodnik.pl (czytaj). Wyniki ogłosimy za tydzień.

(P.P)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone