Zamknij

Tuchola-Chojnice. Wypadek 3 samochodów, w tym ciężarówki - ZDJĘCIA, INFORMACJE

10:10, 11.05.2018 | Piotr Paterski
REKLAMA
Skomentuj

Do poważnego wypadku na drodze wojewódzkiej 240 doszło dziś rano (11 maja). W pobliżu skrzyżowania do Grochowa (niedaleko Piastoszyna) zderzyły się trzy samochody, w tym jeden ciężarowy.

Droga wojewódzka 240 dzisiejszego poranka była przez dłuższy czas zablokowana. Powodem było zderzenie w sumie trzech samochodów: dwóch aut osobowych i jednego ciężarowego. Gdy pojawiliśmy się na miejscu, usłyszeliśmy nieoficjalnie, że całe zdarzenie zaczęło się od manewru peugeota, co potwierdza relacja rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Tucholi.

- Kierowca samochodu marki peugeot, podróżując od strony Chojnic, nagle zaczął zjeżdżać na przeciwległy pas ruchu i uderzył w bok nadjeżdżającego z naprzeciwka samochodu ciężarowego. Następnie uderzył w auto osobowe, które jechało za ciężarówką - tłumaczy Bartosz Wiese.

Dwa uderzone auta zjechały do rowu. Rozbitego peugeota obróciło na drodze. To kierowca peugeota był najbardziej poszkodowany. Ranny został zabrany śmigłowcem do szpitala. Jak przyznaje policja, w jego przypadku mamy do czynienia z podejrzeniem złamania kości udowej. 

Kierowca peugeota to mieszkaniec gminy Kęsowo, a nawet najbliższej okolicy zdarzenia - Piastoszyna. 

"Tygodnik" na miejscu rozmawiał z uczestnikami wypadku. Swoje czynności nadal prowadzi policja. Pełny materiał z tego wydarzenia opublikujemy w kolejnym, papierowym wydaniu "Tygodnika Tucholskiego". W sprzedaży od 17 maja.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone