Zamknij

Torty i torciki czekają na Was - ich życzenia nagrodziliśmy

12:02, 08.03.2018 | P.P
REKLAMA
Skomentuj

Kto chciałby „dostać” na Dzień Kobiet błysk w jego oczach o poranku? Kto sprezentowałby praliny, aby ona była... słodsza dla niego? Rozstrzygamy konkurs z okazji Dnia Kobiet.

Mogliśmy liczyć na Waszą kreatywność, bo od najbardziej od niej zależało, czy mieliście szansę na zwycięstwo lub wyróżnienie w konkursie organizowanym z okazji Dnia Kobiet. Ogłosiliśmy go tydzień temu w dwóch kategoriach: dla pań i panów. 
Panie spytaliśmy o to, jaki prezent chciałyby dostać na Dzień Kobiet. Przez kilka dni odpowiedzi wypisanych na kuponach wpłynęło do naszej redakcji mnóstwo. Wybór, przed którym stanęliśmy był trudny. Ostatecznie jako zwyciężczynie tej kategorii wskazujemy Iwodę Rodę z Małej Komorzy, do której trafi tort z cukierni Zakryś. Bardzo ciekawą treść jej odpowiedzi prezentujemy na ilustracji. Tak jak zapowiadaliśmy, wyróżniamy w kategorii cztery kolejne osoby, które będą mogły z okazji Dnia Kobiet odebrać mniejsze torciki. Są to: Beata Nowak, Oliwia Siedlecka, Bożena Trzebiatowska i Ewa Chrostowska

W kategorii „męskiej” konkurencja także była mocna, a odpowiedzi w większości bardzo konkretne. Zdecydowaliśmy, że zwycięstwo należy się Tadeuszowi Michalskiemu za zabawny akcent życzeń (czytaj na grafice) On odbierze tort. Nie zabrakło czterech wyróżnionych, na których czekają torciki. Są nimi: Marcin Górka, Janusz Biegański, Witold Ott, Jan Fortuński

Dziękujemy Wam za duże zaangażowanie. Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy mając dla Was ważną informację techniczną. Najpierw zapraszamy do redakcji „Tygodnika” po odbiór voucherów na torty i torciki. Dopiero z nimi udacie się do cukierni Zakryś na ul. Świecką 17 w Tucholi (bez naszych voucherów odbiór nie będzie możliwy).

(P.P)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone