Zamknij

Piątek, 2 marca, w Tucholi: Idź na Powiatowe Targi Edukacji i Pracy

13:29, 01.03.2018 | L.Z
REKLAMA
Skomentuj

W Tucholi po raz czwarty odbędą się Targi Edukacji i Pracy. Spotkanie z pracodawcami oraz przedstawiającymi swoją ofertę edukacyjną szkołami odbędzie się jutro - 2 marca w godzinach 10.00-13.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej OSiR w Tucholi przy ulicy Warszawskiej 17.

Ideą tucholskich targów jest możliwość osobistego kontaktu pracodawców z osobami poszukującymi pracy oraz możliwość zapoznania się z sytuacją na lokalnym rynku pracy. To również dobry moment do zastanowienia się młodych ludzi nad wyborem kolejnej ścieżki edukacji, czyli szkoły. 

Organizatorem czwartej już edycji Targów Edukacji i Pracy jest Starostwo Powiatowe w Tucholi, Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu oraz Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi. Targi odbędą się 2 marca w godzinach 10.00-13.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej OSiR w Tucholi przy ulicy Warszawskiej 17.

Oprócz kilkudziesięciu przedsiębiorstw z terenu powiatu tucholskiego i województwa kujawsko-pomorskiego na targach zaprezentują się między innymi Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi, Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Tucholi, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Tucholi, Tucholskie Centrum Edukacji Zawodowej, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Śliwicach, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tucholi, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tucholi, Technikum Leśne w Tucholi, Tucholska Szkoła Realna, Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi, Urząd Skarbowy w Tucholi, Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz Wyższa Szkoła Zarządzania Środowiskiem w Tucholi.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone