Zamknij

W Tucholi rusza kino. Pierwszy seans 28 stycznia w TOK-u

16:59, 10.01.2018 | L.Z
REKLAMA
Skomentuj

O organizację seansów filmowych dyrektor Tucholskiego Ośrodka Kultury Piotr Mówiński rozmawiał i podpytywał dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim Julitę Maciaszek. Tam kino objazdowe funkcjonuje już od dwóch lat. Z niemałym powodzeniem. 

- Oczywiście w centrum kultury w Sępólnie jest stopniowana sala kinowa. Nie ma tego u nas i nie będzie ponieważ brakuje nam warunków. Mam jednak nadzieje, że pomysł na kino w Tucholi w końcu się przyjmie. 

Mówiński przypomina, że to już trzecia próba. Pierwsza, w domu kultury zakończyła się niepowodzeniem. Druga, na organizację kina w Książnicy Tucholskiej również ostatecznie nie była kontynuowana.

Po raz pierwszy kino zawita do nas 28 stycznia (w niedzielę). Odbędą się trzy seanse. O godz. 14.00 „Fernando” dla dzieci; o godz. 16.00 - „Atak paniki”; o godz. 18.00 - „Narzeczony na niby”. Ceny biletów są różne, ale przystępne. Inne dla grup zorganizowanych, inne dla osób mogących korzystać z ulg oraz dla pozostałych miłośników kina.

Zdecydowanie więcej na temat tego jak będzie wyglądało wspomniane kino oraz kto zajmie się projekcją filmów piszemy w papierowym wydaniu Tygodnika. 

REKLAMA

Komentarze (2)

tretre

0 0

Kino w Tucholi mamy codziennie. 10:18, 13.01.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZalnoZalno

0 0

To nie kino.... to samo zycie ;) 18:12, 15.01.2018


© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone