Zamknij

Tuchola: Trwa licytacja mercedesa W124 na rzecz WOŚP! Zostało mało czasu!

13:52, 05.01.2018 | L.Z, fot. Stowarzyszenie
REKLAMA
Skomentuj

Takiej licytacji w Tucholi jeszcze nie było. Członek Tucholskiego Stowarzyszenia Pojazdów Zabytkowych Dragon przekazał na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy auto - mercedesa W124 260E z 1991 roku.

Auto na licytację na rzecz WOŚP przekazał Łukasz Wiśniewski. Mercedesa  sprowadził z Niemiec dwa lata temu jako kolekcjonerski egzemplarz na tzw. niedzielne przejażdżki. Oprócz mercedesa posiada też zabytkowego citroena i najprawdopodobniej miłość do tej właśnie marki samochodu postanowił zostawić sobie na wyłączność. Natomiast mercedesa zdecydował się przekazać na aukcję. Samochód w Polsce przejechał około 500 km. Jest garażowany, a wnętrze samochodu czyste i zadbane. Jak wskazuje opis zamieszczony na aukcji, auto nie ma oznak korozji. Progi, drzwi, wlew paliwa - wszystko w „bardzo ładnym stanie”. Mercedes posiada dwie małe wgniotki na masce oraz lekkie pofalowanie na drzwiach. Pan Łukasz kupując klasyka nic z tym jednak nie robił, by uniknąć szpachlowania i pryskania nieoryginalnym lakierem. 

- Jak ktoś będzie chciał, to sobie sam zrobi – opisuje. - Jest to jednak bardzo mało widoczne.
Samochód jeszcze w Niemczech miał wymienioną chłodnicę, końcówkę wydechu oraz nową pompę wody. Posiada elektryczne szyby, klimatyzację, tempomat, serwo i centralny zamek. 
Przebieg 218.000 km. Jak mówi jest to przebieg autentyczny - na podstawie ostatniego przeglądu TUV które auto przeszło bez problemów.

Auto zostało wystawione na licytację na oficjalnej stronie aukcje.wosp.allegro.pl KLIKNIJ TUTAJ. Po wylicytowaniu, zgodnie z regulaminem kupujący dokona płatności na konto WOŚP, a pomiędzy kupującym i sprzedającym zawarta zostanie umowa kupna-sprzedaży.

Dodajmy, że tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia (program finałów w gminach powiatu tucholskiego w „Tygodniku” za tydzień), ale aukcja odbywa się w swoim terminie. Jej zakończenie określono na sobotę - 6 stycznia (godz. 13.02).

Jesteśmy ciekawi, jaką cenę uzyska ofiarowane przez Łukasza Wiśniewskiego na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy auto. Zachęcamy do śledzenia akcji oraz do udziału.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone