Zamknij
REKLAMA

Ozonowanie powietrza pomocą dla alergików

11:03, 08.01.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Okres pylenia roślin jest dla alergików szczególnie trudny. W tym czasie powietrze jest przepełnione alergenami, a osoby z najsilniejszymi postaciami uczulenia są niemalże uwięzione w swoich domach. Jak wesprzeć alergików w trudnym dla nich okresie?

Silna alergia a codzienne funkcjonowanie

Silna alergia znacząco utrudnia wykonywanie codziennych obowiązków i pracy zawodowej. Dzieci często cierpią na zapalenie spojówek uniemożliwiające naukę w szkole, a dorośli skarżą się na duszności, zmuszające do korzystania ze zwolnienia lekarskiego w pracy. Aby nieco zmniejszyć dolegliwości, z jakimi zmagają się alergicy, warto zainwestować w ozonatory.

Generatory ozonu dostępne między innymi na http://www.koronaozon.pl/generatory-ozonu/ pochodzą z oferty renomowanego, polskiego producenta. Dzięki nim można oczyścić powietrze nie tylko z zarazków, ale i alergenów. Co ważne, alergeny występują w powietrzu nie tylko na zewnątrz. Podczas wietrzenia dostają się do wnętrza pomieszczeń, przez co alergik odczuwa przykre dolegliwości nawet w zamkniętym mieszkaniu.

Osoby z najsilniejszą postacią alergii odczuwają znaczącą ulgę w codziennym funkcjonowaniu, jeżeli w ich domach znajdują się generatory ozonu. Dzięki generatorom powietrze jest wolne od pyłków roślin, a objawy alergii słabną. Część z objawów, jak katar sienny czy kaszel, mogą nadal się utrzymywać ze względu na choćby chwilowe przebywanie na zewnątrz w drodze do pracy lub szkoły. Jednak zapalenie spojówek czy trudności z oddychaniem znikają raz na zawsze.

Wsparcie dla uczulonych na pleśń, roztocza i grzyby

Uczulenie na pleśń, grzyby i roztocza jest coraz powszechniejsze. Nadmierna higiena sprawia, że na alergię tego typu skarżą się nawet dorośli, którzy dotychczas nie mieli żadnych objawów uczulenia. Alergia na wymienione czynniki jest powszechna u małych dzieci, które urodziły się jako wcześniaki bądź przeszły poważne choroby w niemowlęctwie.

Generatory ozonu są w stanie pomóc większości osób uczulonych na pleśń, grzyby i roztocza bez konieczności przeprowadzania remontu i zmiany wyposażenia całego domu. Ozonatory z oferty KoronaOzon z Piotrkowa Trybunalskiego dokładnie oczyszczają powietrze, sterylizują wnętrze, zabijając wszystkie drobnoustroje, a także sprawiają, że w pomieszczeniu ładnie pachnie. Generatory bez przeszkód można stosować w domach jednorodzinnych, a także w przedszkolach, szkołach i przedsiębiorstwach, dzięki czemu alergicy mogą korzystać z ich dobrodziejstwa przez większość dnia.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (1)

klarysiaklarysia

0 0

Ozonowanie bardzo pomaga na alergię, wiem co mówię, bo sama mam :< tyle że ja korzystam z usług firmy ozonującej, sama się boję coś w tym temacie działać :) 12:00, 06.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone