Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
00:26, 15.05.2018
Istnieją pewne sytuacje, podczas których konieczne jest zważenie samochodów o większej masie. Szacuje się bowiem, że blisko 1/3 pojazdów ciężarowych poruszających się po polskich drogach jest przeciążona. Taka sytuacja wymusiła więc zastosowanie nowych rozwiązań, które umożliwią ważenie samochodów w ruchu. Potrzebne są do tego specjalne wagi samochodowe, jakie mogą udźwignąć bardzo dużą masę, a także zastosowanie nowoczesnych technologii. Jak to wygląda w rzeczywistości?
00:12, 15.05.2018
XXI wiek to czas, kiedy tempo życia jest ogromne. Ciągła pogoń sprawia, że jesteśmy coraz bardziej zmęczeni oraz mamy kłopoty z zasypianiem. Paradoksalnie problemy ze snem mogą wynikać z nadmiernego zmęczenia. Nasz organizm jest tak bardzo obciążony, że nie ma siły na pełną i zdrową regenerację.
10:15, 11.05.2018
Wiele jest kryteriów, którymi można się posługiwać przy wyborze idealnego stołka barowego, a jednym z najistotniejszych jest z całą pewnością materiał. Wybór jest ogromny, ale ideał nie istnieje: każde tworzywo ma swoje zalety, ale każde ma też jakąś wadę.
18:47, 06.05.2018
Konkurencyjne ceny mieszkań na wynajem znacznie podnoszą poprzeczkę na rynku nieruchomości, cierpią na tym liczne osoby wynajmujące. Zobacz, o czym powinien pamiętać każdy wynajmujący mieszkanie.
15:40, 27.04.2018
Gdy w rodzinie pojawia się dziecko, zmienia się całe życie młodych rodziców, dochodzą nowe wyzwania i obowiązki, by zadbać jak najlepiej o potrzeby dziecka. Chcąc dokonać właściwego wyboru produktów dla swojego dziecka, rodzice skrupulatnie analizują potrzeby malucha oraz swoje, które będą pomagać im w opiece nad noworodkiem. Jednym z pierwszych produktów, którym są zainteresowani przyszli młodzi rodzice jest funkcjonalny oraz praktyczny wózek. Najważniejszymi zaletami dobrego wózka powinny być:
13:37, 25.04.2018
Coraz więcej podróżujemy zarówno prywatnie, jak i służbowo. Zarówno samotnie, jak i rodzinnie. Jednym z ważniejszych elementów podróży jest czas, kolejnym oczywiście budżet. Po Polsce najczęściej poruszamy się siecią drogową, choć popularne są loty czy też połączenia kolejowe – szczególnie te szybkie. Każdy z tych rodzajów ma swoje plusy i minusy, ponieważ w praktyce okazuje się, że opłaca się jeździć samochodem, a podróż pociągiem czy samolotem wiąże się z pewnym brakiem mobilności w miejscu docelowym. Na szczęście coraz częściej możemy znaleźć atrakcyjne sposoby podróżowania lub też łączyć kilka różnych opcji.
13:10, 23.04.2018
Okres próbny to czas, w którym pracodawca pragnie przekonać się, czy kandydat na pracownika sprawdzi się na danym stanowisku. Pracownik w tym czasie może ocenić warunki zatrudnienia, a także ma możliwość zapoznania się bliżej ze strukturą firmy. To czas wzajemnego poznawania się, który trwa nie dłużej niż trzy miesiące. Umowa, która jest zawierana pomiędzy pracodawcą a pracownikiem powinna zostać sporządzona na piśmie, a pracownikowi przysługuje czas wypowiedzenia, który jest odpowiednio dostosowany do długości okresu próbnego.
13:07, 23.04.2018
Nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości. Każdego z nas natomiast może spotkać tak zwana „czarna godzina”. Wszyscy doskonale wiemy, co ona oznacza. Co możemy zrobić w sytuacji, gdy ów czas nadejdzie, a nie będziemy na niego przygotowani?
13:05, 23.04.2018
Istnieje kilka form zatrudnienia. Wśród nich wyróżniamy umowę o pracę oraz umowy cywilnoprawne. Dlaczego coraz częściej spotykamy się z pracownikami zatrudnionymi w ramach umowy zlecenie lub umowy o dzieło w sytuacji, gdy powinni oni posiadać umowę o pracę?
19:40, 20.04.2018
Coraz większą popularność zyskują minimalne, nowoczesne formy, jeśli chodzi o budynki mieszkalne. Dotyczy to zarówno bloków wielorodzinnych, jak i domów jednorodzinnych. Jak można prawić, żeby elewacja budynku zyskała nowoczesnego i zarazem atrakcyjnego wyglądu? Obecnie jest wiele możliwości, które pozwolą na uzyskanie takiego efektu wizualnego. Oto niektóre z propozycji.
REKLAMA
15:22, 19.04.2018
Początkujący majsterkowicz powinien sięgnąć do tarczową pilarkę do płytek, bo wtedy wykonywane cięcia są o wiele mniej ryzykowne oraz można wprowadzić pewne poprawki.
15:35, 13.04.2018
Dla sfinansowania zakupu mieszkania, budowy domu lub remontu nieruchomości najczęściej zaciągamy kredyty hipoteczne. Ich cechą charakterystyczną jest przeznaczenie związane z nieruchomością oraz zabezpieczenie spłaty w postaci hipoteki ustanowionej na nieruchomości mieszkalnej, wpisanej w księdze wieczystej na rzecz banku. Czy jednak kredytu hipotecznego w niektórych przypadkach nie można zastąpić kredytem gotówkowym?
12:42, 20.03.2018
Europa i świat są w zasięgu ręki. Otwarcie rynku pracy, stypendia możliwość kształcenia się na zagranicznych uczelniach lub też współpraca biznesowa firm sprawia, że podróżujemy coraz więcej, taniej i chętniej. Wraz z tą tendencją zmieniają się również produkty bankowe oraz opłaty za poszczególne usługi.
10:48, 13.03.2018
Jeszcze do niedawna niewiele się o nich mówiło w kontekście aranżacji przestrzeni, dziś jednak zmieniło się to w znacznej mierze. Pokazuje się bowiem, że rosnąca popularność parawanów jest faktem bezsprzecznym. Kupują je starsi i młodsi, single i rodziny, młodzież chętnie decyduje się na zakup, ale i seniorzy bardzo chętnie je nabywają. Co zatem takiego wyjątkowego mają w sobie, co je wyróżnia na tle innych elementów dekoracyjnych?
15:16, 06.03.2018
Przygotowanie do wesela to ciężki kawałek chleba dla przyszłej Pary Młodej. Młodzi mają w tym czasie na głowie nie tylko typowe obowiązki, jak studia czy praca. Dochodzi również cała organizacja przyjęcia weselnego, która nie należy do łatwych spraw.
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone