REKLAMA

REKLAMA
16:01, 18.10.2017
Do dyspozycji mamy wiele różnych tabletek do odchudzania – większość z nich to środki dostępne bez recepty, które możemy zakupić nie tylko w aptekach, ale również w drogeriach czy sklepach ze zdrową żywnością. Czy jednak takie tabletki rzeczywiście działają?
09:05, 16.10.2017
Darmowe pożyczki przez internet to okazja przeznaczona dla wszystkich nowych klientów, którzy zdecydują się na wzięcie szybkiej pożyczki pozabankowej w kanale online. Firmy oferujące internetowe pożyczki za 0 złotych chcą przekonać nowych klientów do swojej oferty chwilówek na dowód udzielanych w ciągu 15 minut. Propozycja pożyczki przez internet za 0% dotyczy tylko pierwszej promocyjnej pożyczki i 30 dniowego terminu jej spłaty.
09:20, 03.10.2017
Niejeden fan motoryzacji marzy o pięknym klasyku w garażu. W Polsce z roku na rok przybywa osób, dla których kolekcjonowanie takich aut staje się prawdziwą pasją przysparzającą wielu powodów do dumy. Należy jednak pamiętać, że oznacza to również szereg obowiązków.
09:06, 03.10.2017
Auto z historią to marzenie każdego zapaleńca motoryzacji. Najnowsze samochody, czy „wypasione fury” nie dają takiej satysfakcji, jak idealnie odnowiony klasyk.
08:48, 03.10.2017
Chińskie smartfony należą do jednych z najczęściej poszukiwanych na polskim rynku. Są niedostępne w większości sklepów ze sprzętem elektronicznym, jednak w sprzedaży internetowej biją rekordy popularności. Nic w tym dziwnego, gdyż nawet za 600-800 złotych można kupić telefon o specyfikacji niemalże identycznej jak w przypadku flagowców najsłynniejszych koncernów.
10:05, 20.09.2017
Słońce wino, śpiew, piękne kobiety, gorący temperament i kuchnia, której nie da się pomylić z żadną inną. Wyliczanie, jak niezwykła jest Hiszpania, mogłoby nie mieć końca, ale po co pisać, skoro najlepiej jest tam spędzić urlop z http://dreamtours.pl/wakacje/hiszpania i bawić się, i odpoczywać. To kraj wielkich antagonizmów i tak aż przesadna oraz demonstrowana pobożność w prostej linii idzie z zabawą, która swoją kulminację ma podczas fiest i karnawałów. Tradycjonalizm idzie w parze z koncepcją liberalnego państwa, a nowoczesna architektura całkiem spokojnie wyrasta przy średniowiecznych kamienicach. Można by nawet założyć w związku z tym, że Hiszpania to kraj dla każdego.
00:00, 19.09.2017
Dekoracje okienne nadają wnętrzom charakter, a jednocześnie chronią przed ostrymi promieniami słonecznymi i ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. Jednym z najgorętszych trendów wciąż pozostają zasłony rzymskie. Są za razem funkcjonalne i dekoracyjne, dzięki czemu dają możliwości w wystroju wnętrza w każdym stylu.
08:01, 08.09.2017
Brawura, nadmierna prędkość, alkohol – to główne przyczyny wypadków drogowych w Polsce. Co prawda, liczba kolizji powoli spada, jednak Polska wciąż znajduje się w niechlubnej czołówce europejskich państw pod względem liczby wypadków oraz liczby rannych i zabitych na drogach. Jest jednak szansa, że sami kierowcy sprawią, że na polskich drogach stanie się bezpieczniej.
12:46, 07.09.2017
To nie jest kwestia mody czy też nadmiernego przejmowania się gadżetami, ale pewnego rodzaju wymagania rynku i samych użytkowników. Ubezpieczamy życie, samochód, mieszkanie, to dlaczego nie powinniśmy pomyśleć o zabezpieczeniu przed utratą lub zniszczeniem naszego sprzętu elektronicznego. Szczególnie że bardzo często są to urządzenia relatywnie drogie, a po drugie coraz mocniej wpływają na nasze życie i stają się wręcz przedmiotem obowiązkowym w pracy, relacjach z innymi czy też w domu.
00:00, 04.09.2017
Jesteś gotowy na Tydzień Nowości Renault? Tylko od 9 do 16 września nowe modele Renault dostępne w limitowanej ofercie z pełnym pakietem ubezpieczeń 1%*. To także wyjątkowa okazja, by poznać Nowego KOLEOSA, SUV-a Renault z napędem 4x4.
REKLAMA
00:00, 31.08.2017
Pożyczki za darmo to niezwykle konkurencyjna oferta na rynku usług poza bankowych, którą zainteresowana jest wciąż rosnąca grupa osób poszukujących wsparcia finansowego w przypadku pojawienia się nieprzewidzianych wydatków, bądź chwilowych problemów w domowym budżecie. Możliwość załatania dziury budżetowej bez dodatkowych nakładów finansowych związanych z koniecznością spłaty odsetek oraz opłat za obsługę to doskonale rozwiązanie, z którego warto skorzystać.
00:00, 30.08.2017
Przychodzi taki moment, gdy patrzymy na kartkę przechowywaną w dowodzie rejestracyjnym swojego auta i robi nam się słabo – zbliża się powiem dzień wygaśnięcia polisy OC. Każdy kierowca co roku staje przed koniecznością zakupu obowiązkowego ubezpieczenia samochodu a nikt nie lubi wydawać pieniędzy, zwłaszcza, jeśli nie robi tego z własnej woli. Szczególnie trudny dla naszych portfeli był rok 2016, w którym zapłaciliśmy za OC wiele więcej, niż w poprzednich latach. W niektórych przypadkach ceny polis wzrosły o 30–50 %! Mało kto wie, dlaczego właściwie nastąpiły podwyżki, które tak dają nam po kieszeni.
12:42, 29.08.2017
Czy można w bezpieczny sposób pozycjonować swoją stronę? A jeśli tak, to jak takie działanie powinno zostać wykonane? Nie ma absolutnie niczego dziwnego w tym, że klienci, którzy noszą się z zamiarem wdrożenia pozycjonowania, zadają właśnie tego rodzaju pytania. Warto jest zatem dokładnie dowiedzieć się, czy i jak można w bezpieczny sposób pozycjonować swój serwis. Poniższy artykuł, przybliży państwu tę właśnie kwestię.
00:00, 29.08.2017
Nawet 1,5 mln Polaków każdego roku zaciąga szybkie pożyczki pozabankowe – tak wynika z informacji opublikowanych przez BIK. To świetny sposób na uzyskanie dużego zastrzyku gotówki – nawet w ciągu 15 minut. Sprawdź, jak ubiegać się o taką pożyczkę.
00:00, 28.08.2017
Tańsze ubezpieczenie OC samochodu to kolejny profit wynikający z posiadania dzieci. Właściciele pojazdów, którzy są rodzicami a którzy chcą wykupić polisę komunikacyjną, mogą liczyć na spore zniżki. Sprawdź, ile można zyskać.
REKLAMA
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone | 2017