REKLAMA
13:06, 10.08.2017
Ważne, by praca przynosiła satysfakcję i umożliwiała rozwój zawodowy, a także osobisty. Możesz rozważyć zmianę miejsca zatrudnienia lub zawodu, jeśli czujesz, że przestałeś czerpać korzyści z tego, co robisz.
13:05, 10.08.2017
Podczas rozmowy kwalifikacyjnej pracodawca stara się zweryfikować, czy posiadamy kwalifikacje i umiejętności, o których wspomnieliśmy w CV. Nie powinien poruszać pewnych tematów, szczególnie tych, które dotyczą życia osobistego. Eksperci Pracuj.pl podpowiadają, na jakie pytania nie musimy odpowiadać w trakcie spotkania z rekruterem.
13:02, 10.08.2017
Pracując w oparciu o nie, nie musimy wypełniać poleceń przełożonych. Umowy cywilnoprawne są elastyczne, ale nie zapewniają nam wielu uprawnień, z jakimi wiąże się wykonywanie obowiązków na podstawie stosunku pracy. Sprawdź, czym charakteryzuje się umowa-zlecenie.
15:03, 03.08.2017
Wysyłając paczkę, musimy zwrócić uwagę na wiele bardzo ważnych czynników, które będą definiowały to, czy faktycznie wybrana przez nas firma kurierska będzie odpowiednia do tego właśnie celu. Warto podkreślić, że jeśli chodzi o wysyłkę paczek, rynek jest bardzo zróżnicowany. Wybór zatem mamy naprawdę bardzo duży. Warto jest zatem dokładnie określić, co faktycznie będzie dla nas najważniejszym wyznacznikiem, jeśli mowa o wyborze właściwej firmy. Poniższy artykuł, w znaczącym stopniu przybliży państwu tę właśnie kwestię.
09:27, 30.06.2017
Sezon na szpilki rozpoczęty. Nigdy tak bardzo, jak latem, nie odsłaniamy nóg i nie chcemy się pochwalić zadbanymi stopami. Projektanci butów wiedzą o tym i starają się dopasować do gustów nawet najbardziej wymagających kobiet. W tym roku, modnych jest wyjątkowo dużo wzorów, więc każda kobieta z łatwością wybierze coś, co będzie jej odpowiadać.
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone | 2017