Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
13:18, 21.09.2018
Lazurowe Wybrzeże, zamki nad Loarą, pałac w Wersalu, wieża Eiffla – to tylko kilka z tysięcy miejsc, które warto zobaczyć podczas podróży do Francji. Zanim wybierzemy się w tę wyjątkową wyprawę, warto jednak odpowiednio się do niej przygotować. Również, a może przede wszystkim finansowo, by nie stracić na niekorzystnych wymianach euro.
13:11, 21.09.2018
Zaciągnięcie pożyczki to jedno z najprostszych i łatwiej dostępnych rozwiązań problemów finansowych. Często jednak zdarza się tak, że pod presją czasu podejmujemy niezbyt roztropne decyzje.
15:02, 17.09.2018
Zdane prawo jazdy, obrona pracy magisterskiej, imieniny, awans w pracy… okazji do świętowania jest mnóstwo i powinniśmy czerpać z nich jak najwięcej się da. Jeśli nasz chłopak osiąga sukcesy - to czerpmy tą radość wspólnie. Problem może jednak pojawić się, gdy zabraknie nam pomysłu na kreatywny i trafny prezent dla chłopaka, który swoją ciężką pracą zrobił kolejny “krok na przód”.
11:22, 17.09.2018
W dzisiejszym świecie, zarówno podczas podróży służbowej, ale i w codziennych okolicznościach niezbedny jest samochód. Zwłaszcza, że te posiadane na własność lubią psuć się wtedy, kiedy są najbardziej potrzebne. I właśnie w takiej sytuacji trafiliśmy do wypożyczalni, w której czekają auta nowe, firma nie wymaga kaucji, a ceny są bardzo przystępne.
12:55, 12.09.2018
Wydawać by się mogło, że polskie społeczeństwo coraz bardziej się bogaci i coraz więcej obywateli posiada swoje własne samochody, a jeśli nie, to alternatywą dla pozostałych jest publiczny transport zbiorowy, który w większych miastach dowiezie nas do celu za przysłowiowe grosze. Można więc zadać sobie pytanie, czy wypożyczalnie samochodów w dzisiejszych czasach mają jeszcze rację bytu? Tendencja wzrostowa wartości rynku samochodów wskazuje na to, że tak.
15:19, 11.09.2018
Budowa portu lotniczego w Modlinie od początku budziła wiele kontrowersji. Nie tylko dlatego, że mgła, ani nawet nie dlatego, że technologia była kiepska. Problemem była dojazd na lotnisko. Przez parę lat sporo się jednak zmieniło, a plany na przyszłość są optymistyczne.
13:48, 11.09.2018
Róże to niezwykle piękne i eleganckie kwiaty, które dodają uroku każdemu ogrodowi. Ze względu na dużą ilość form i kolorów, jakie przybierają, wiele osób decyduje się na ich uprawę, tym bardziej że wbrew pozorom, nie jest ona bardzo wymagająca. Jak dbać o róże, aby były zdrowe i pięknie kwitły?
13:06, 11.09.2018
Szczoteczka elektryczna to, w obecnych czasach, więcej, niż tylko ciekawostka lub luksus dla ludzi o grubszych portfelach. Wręcz przeciwnie – elektryczne mycie zębów stało się rzeczą codzienną, widywaną coraz częściej w każdej łazience. Coraz więcej osób zauważa, że szczoteczka manualna nie usuwa tyle płytki nazębnej, co jej elektryczne odpowiedniki. Jest ona też bardziej męcząca w użyciu, wymagając od nas opanowania konkretnych technik szczotkowania, co stanowi duży problem dla ludzi po urazach, seniorach oraz osób niepełnosprawnych o zaburzonych funkcjach motorycznych.
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
14:48, 05.09.2018
Technologia blockchain błyskawicznie, choć bez większego rozgłosu, podbija nowe sektory i branże. Zapewnia liczne korzyści innowacyjnym firmom, a istotną rolę w jej popularyzacji odgrywają płatności kryptowalutami. Parcel ABC, szybko rozwijająca się globalna platforma dostarczania przesyłek, umożliwi korzystanie z płatności kryptowalutami za pośrednictwem serwisu Bitcoinus, stając się tym samym pierwszą firmą w branży udostępniającą tę formę płatności klientom.
REKLAMA
14:00, 05.09.2018
Beskidy Śląskie stanowią jeden z najchętniej odwiedzanych regionów przez turystów. Nie ma w tym nic zaskakującego, to miejsce cechują piękne widoki, przyjazny klimat oraz wspaniałe stoki narciarskie. Jak się okazuje, góry mają wiele do zaoferowania zarówno zimą, jak i latem. Jeśli więc planujecie właśnie wyjazd wakacyjny, to koniecznie powinniście rozważyć wypad w góry, zwłaszcza gdy uwielbiacie aktywnie spędzać czas wolny!
13:10, 05.09.2018
Wiele warsztatów obecnych na rynku oferuje naprawdę dobre usługi samochodowe. Sprawdź jak się przebić i zobacz o czym należy pamiętać chcąc otworzyć popularny warsztat samochodowy
12:15, 03.09.2018
Śnieżnobiały uśmiech to marzenie niejednego Polaka. Uznawany za atrybut sukcesu, utożsamiany ze szczęściem i życiowym spełnieniem. Co zrobić, aby móc cieszyć się uśmiechem, którego nie powstydziłaby się żadna gwiazda dużego ekranu?
08:20, 03.09.2018
W internecie funkcjonują nie tylko kantory internetowe działające na zasadzie znanej ze stacjonarnych placówek. W sieci można też zakupić walutę od innej osoby, która chce ją sprzedać. Jak zrobić to szybko i całkowicie bezpiecznie?
08:15, 03.09.2018
Prywatne ubezpieczenie medyczne to doskonała oferta dla osób, które cenią sobie czas, profesjonalne usługi i nowoczesne rozwiązania w zakresie leczenia. Jeśli nie jesteś zadowolony ze świadczeń w ramach NFZ, możesz samodzielnie wykupić polisę zdrowotną zapewniającą dostęp do lekarzy specjalistów.
REKLAMA
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone