Zamknij

GOK Cekcyn: Konkurs na wiatrak świętojański. Do środy czekają na prace

10:51, 17.06.2017 | E.S
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Elżbieta Stopa

W tym roku Gminny Ośrodek Kultury w Cekcynie ogłasza konkurs na wiatrak świętojański. Prace można dostarczać do środy, 21 czerwca. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 24 czerwca.

Regulamin konkursu na wiatrak świętojański, organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Cekcynie, dostępny jest na stronie internetowej gminy www.cekcyn.pl. Prace mogą wykonywać zarówno cekcynianie jak i turyści przebywający na terenie gminy Cekcyn.
Jak wziąć udział w konkursie?
Wystarczy dostarczyć własnoręcznie wykonany wiatrak świętojański najpóźniej w środę, 21 czerwca do godziny 16.00 do GOK-u w Cekcynie. Wszystkie prace zostaną zaprezentowane podczas Nocy Świętojańskiej w sobotę, 24 czerwca. Wiatrak powinien być wykonany z materiałów ekologicznych i pochodzących z recyklingu. Warto, aby nawiązywał do tradycji Nocy  Świętojańskiej (można przymocować np. naturalne kwiaty i zioła). Nie powinien być wyższy niż 2 m, a jego maksymalna szerokość wynosi 1,5 m. Do gotowej pracy należy przyczepić kartkę z imieniem, nazwiskiem, wiekiem oraz adresem i numerem telefonu autora. 

Można wygrać kasę
Komisja będzie obradować 23 czerwca. Za I, II i III miejsce przewidziano nagrody finansowe. Rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród odbędzie się 24 czerwca około godz. 21.30 podczas tradycyjnej Nocy Świętojańskiej w Cekcynie. 

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone | 2018