Zamknij

Konkurs "Bory i Borowiacy". Szukają zdolnych fotografów

13:06, 07.06.2017 | E.S
REKLAMA
Skomentuj
Zwycięskie zdjęcie ubiegłorocznego konkursu. Fot. Elżbieta Stopa

Towarzystwo Miłośników Ziemi Śliwickiej "Knieja" oraz Gminny Ośrodek Kultury w Śliwicach organizują X odsłonę Konkursu fotograficznego "Bory i Borowiacy". Temat tegorocznych zmagań brzmi "Z naturą za pan brat".

"Z naturą za pan brat" - tak brzmi temat ma tegorocznego Konkursu Fotograficznego "Bory i Borowiacy" organizowanego przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Śliwickiej "Knieja" oraz Gminny Ośrodek Kultury w Śliwicach. Jest to dziesiąta edycja zmagań. Każdy uczestnik może przygotować maksymalnie cztery prace. Technika fotografii jest dowolna (można dostarczać na konkurs nawet wydruki komputerowe). Najmniejszy dopuszczalny w konkursie format to 15 x 21 cm, a największy 30 x 45 cm. 

Masz szansę, że Twoje zdjęcie będzie w kalendarzu „Tygodnika”

Osoba, która wygra konkurs fotograficzny „Bory i Borowiacy” od razu zakwalifikuje się jako uczestnik tegorocznego konkursu na zdjęcie do kalendarza „Tygodnika Tucholskiego”. Zostanie on już niedługo ogłoszony na naszych łamach.

Jak przygotować zgłoszenie? Kiedy upływa termin nadsyłania prac? Te informacje znajdziesz w nowym "Tygodniku Tucholskim". W sklepach od czwartku, 8 czerwca. Zgodnie z obietnicą zamieszczoną w artykule, poniżej publikujemy pełne oświadczenie, które trzeba dołączyć do zgłoszenia:

"Oświadczam, że jestem autorem wszystkich złożonych przeze mnie zdjęć. Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu "Bory i Borowiacy".

(E.S)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone | 2018