Zamknij

Święto u przedszkolaków w tucholskiej "Dwójce" ZDJĘCIA

15:26, 20.09.2018 | L.Z
REKLAMA

20 września to dzień ważny dla przedszkolaków w całej Polsce. Maluchy obchodzą swoje święto. W przedszkolach w naszym regionie cały dzień trwała zabawa.

U maluszków w Szkole Podstawowej nr 2 w Tucholi też sporo się działo. Pszczółki, Biedronki i Motylki wraz z swoimi wychowawcami przygotowały wspólny program artystyczny. Zaprosiły też gości. 

To, jak wszyscy się bawili najlepiej zobrazują zdjęcia. Zapraszamy do obejrzenia galerii. O imprezie więcej napiszemy w najbliższym wydaniu "Tygodnika", czyli w kolejny czwartek.

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone