Zamknij

Finał 59. Dni Borów Tucholskich ZDJĘCIA

11:34, 25.07.2018 | Kamil Tajl, fot. Daniel Frymark
REKLAMA
Skomentuj

W ubiegłą niedzielę zakończyły się 59. Dni Borów Tucholskich. Na finał przyjechała jedna z ikon muzyki rockowej lat 80. – Krzysztof Jary Jaryczewski i jego Oddział Zamknięty.

Wcześniej na scenie pojawiła się grupa Nagła Zmiana Klimatu, która pochodzi z Charzyków. Zespół z Kaszub zarówno z damskim, jak i męskim wokalem zagrał covery największych hitów lat 70., 80. i 90. Pojawiły się także współczesne piosenki dobrze znane z radia. Po występie pierwszej kapeli przybyłych przywitał burmistrz Tucholi – Tadeusz Kowalski. Odegrany został również hejnał miasta. Po oficjalnych przemówieniach do publiczności wyszedł Jary i Oddział Zamknięty. Koncert trwał blisko 2 godziny.

Kto miał wyjątkowo dobry humor podczas koncertu? Pełną relację z finału, a także innych imprez towarzyszących obchodom 59 Dni Borów Tucholskich znajdziesz w najnowszym "Tygodniku". Przez cały weekend byliśmy w terenie i zebraliśmy dla Was wiele ciekawych materiałów. "Tygodnika Tucholskiego" szukaj już dzisiaj wieczorem w swoim sklepie!

(Kamil Tajl, fot. Daniel Frymark)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone