Zamknij

"Dobry, zły, krytyczny..." w Tucholi. Wyjątkowe widowisko. Sala pękała w szwach - ZDJĘCIA

14:42, 16.11.2017 | L.Z
REKLAMA
Skomentuj

Z rozmachem przygotowana komedia satyryczna utrzymana w konwencji westernu, pokazująca problemy ludzi starszych przez pryzmat nieudolnie funkcjonującego szpitala spodobała się wszystkim.

Świetnie dobrana muzyka, dowcipne teksty i gra aktorska wielokrotnie wzbudzały aplauz publiczności. Tak dokładnie to, co działo się na scenie trudno opisać słowami. To trzeba zwyczajnie zobaczyć. 
Ten spektakl ma szansę stać się najlepszym i najgłośniejszym wydarzeniem tego kulturalnego sezonu w Tucholi. Na scenie zobaczyliśmy naszych lokalnych aktorów. Z Kabaretu Sanatorium: Edmunda Gabrycha, Arletę Nowak, Zdzisława Wesołowskiego, Remigiusza Gwizdałę, Krystynę Felską, Małgorzatę Pstrąg, Grażynę Gabrych i Wiktora Metkowskiego, który wcielając się w rolę kardiologa spośród widzów zebrał prawdopodobnie największe brawa. Z grupy Masque w widowisku zagrali: Wiktoria Ziółkowska, Filip Pozorski, Jakub Rutkowski, Tomasz Sikora, Agata Stopa, Agata Liegmann i Patrycja Błażejewska. Do grupy aktorskiej dołączyli także Piotr Talkowski oraz Wojciech Ziółkowski i Agnieszka Joppek - pełniący także rolę reżyserów widowiska. 

Więcej w najbliższym wydaniu "Tygodnika".

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone