Zamknij

3. Śliwicka Dyszka. Trójka na szóstkę! ZDJĘCIA

16:26, 20.08.2018 | Jarosław Kania
REKLAMA
Skomentuj

Trójka, bo to trzecia edycja wielkiego święta- Śliwickiej Dyszki. Na szóstkę, bo przebieg imprezy sprawił, że wiele osób intonowało „Sto lat”.

Czy były te słowa dedykowane określonej osobie, czy teamowi, to nie było najważniejsze. Organizatorzy - Biegające Śliwice i tutejszy GOK - nauczeni doświadczeniem poprzednich Dyszek, kolejny raz stanęli na wysokości zadania. Cała gama imprez towarzyszących dla dorosłych i dzieci zgromadziły mnóstwo kibiców, którzy całymi rodzinami wypełniły tamtejszy amfiteatr.

(...)

Głównym daniem był oczywiście bieg, w którym nie zabrakło rekordów, także samej imprezy. Imponująco wyglądała lista startujących, a także gości 3. Śliwickiej Dyszki. Skorzystaliśmy z okazji i z niektórymi z nich porozmawialiśmy. Pełną relację z biegowego święta w Śliwicach przygotowujemy do najbliższego wydania "Tygodnika Tucholskiego". Tu zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

(Jarosław Kania)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone