Zamknij

Tucholska uczelnia rozpoczęła rok akademicki ZDJĘCIA

14:53, 12.10.2018 | L.Z
REKLAMA

Rok akademicki 2018-2019 został oficjalnie rozpoczęty. Rektor Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi Krzysztof Kannenberg przypieczętował to stukając berłem rektorskim w stół.

Msza św. w intencji rozpoczynającego się roku akademickiego z udziałem biskupa Ryszarda Kasyny została odprawiona w kościele pw. Bożego Ciała w Tucholi. Po niej władze Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi, licznie zgromadzeni goście, pracownicy oraz studenci spotkali się w Tucholskim Ośrodku Kultury, gdzie odbyła się część inauguracyjna. Po odśpiewaniu hymnu państwowego rektor Krzysztof Kannenberg powitał przyjaciół szkoły oraz zaproszonych gości. Dodamy, że wyróżniający się studenci uczelni zostali nagrodzeni.

Więcej informacji o nagrodach i immatrykulacji studentów pierwszego roku w papierowym, najnowszym wydaniu Tygodnika. 

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone