Zamknij

W NIEDZIELĘ: Debatę "Tygodnika" obejrzysz na Youtube!

15:48, 11.10.2018 | Piotr Paterski
REKLAMA

"Tygodnik Tucholski" organizuje debatę kandydatów na burmistrza Tucholi. Odbędzie się ona w niedzielę (14 października) o godz. 18.00. Debatę przeprowadzimy w formie multimedialnej! 

Do debaty kandydatów na burmistrza organizowanej przez "Tygodnik Tucholski" przystąpią (w kolejności alfabetycznej) Tadeusz Kowalski (KWW Porozumienie Samorządowe dla Tucholi), Jarosław Słoma (KWW Alternatywa Lokalna CTU), Krzysztof Szulczyk (KW Prawo i Sprawiedliwość), Ryszard Wojciechowski (KWW Tucholskie Forum). Kandydaci bez wahania przyjęli zaproszenie naszej redakcji do debaty na neutralnym gruncie, czego nie można powiedzieć o kandydatkach i kandydatach (poza jednym wyjątkiem) na wójtów innych gmin powiatu tucholskiego. Szczegóły tej niespodziewanej sytuacji opisujemy w najnowszym wydaniu "Tygodnika Tucholskiego". 

Debata kandydatów na burmistrza odbędzie się 14 października (najbliższa niedziela) o godz. 18.00. Powstanie z niej obszerna, 100-procentowa relacja, która ukaże się w kolejnym, papierowym wydaniu "Tygodnika" (w sprzedaży od 18 października)

Co ważne i absolutnie nowe, nasza debata będzie miała charakter w pełni multimedialny! Będzie nagrywana w formie video i audio. Uwaga! Debatę będziemy transmitować na żywo w internecie na naszym oficjalnym kanale Youtube. Gorąco zachęcamy mieszkańców gminy Tuchola do zarezerwowania sobie niedzielnego wieczora. Link do transmisji, krótko przed rozpoczęciem debaty, udostępnimy zarówno na tygodnik.pl, jak i na naszym profilu na FacebookuPo transmisji, debata zostanie w całości udostępniona na Youtube, więc jej odtworzenie będzie możliwe później w każdej chwili. Jest to udogodnienie dla osób, którym pora debaty nie będzie odpowiadać.

W kolejnych dniach, za pośrednictwem naszych wszelkich, internetowych kanałów informacyjnych, będziemy przypominać o terminie debaty.

Dodajmy, że jej przeprowadzenie w takim wymiarze, będzie możliwe m.in. dzięki współpracy z Restauracją Cechowa w Tucholi

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone