Zamknij

Niedziela: Hubertus i krajowa wystawa psów myśliwskich w Tucholi

16:43, 06.10.2018 | P.P
REKLAMA

Wydarzenie, które może przyciągnąć miłośników nie tylko łowiectwa i leśnictwa, odbędzie się 7 października przy OsiR-ze w Tucholi. W programie są m.in. piknik myśliwski i występ gościa Mariusza Kalagi.

Na Hubertus w Tucholi zapraszają Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Bydgoszczy i koła łowieckie powiatu tucholskiego. Do udziału w wydarzeniu za naszym pośrednictwem zachęca burmistrz Tadeusz Kowalski podkreślający, że wiele atrakcji jest bezpłatnych, w tym degustacja potraw z dziczyzny. Hubertusowi towarzyszyć będzie VIII Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich, w trakcie której (o godz. 14.00) nastąpi prezentacja i wybór najpiękniejszego psa wystawy. Dołączamy pełny program wydarzenia.

Hubertus w Tucholi, 7 października, przy OSiR

10.50 – wejście pocztów kół łowieckich o.bydgoskiego

11.00 – msza hubertowska

12.00 – ślubowanie myśliwskie

12.10 – piknik myśliwski

Wśród atrakcji m.in.: koncert Reprezentacyjnej Orkiestry Lasów Państwowych Technikum Leśnego, regionalne i szkolne zespoły, prezentacja kół łowieckich, pokaz sokolnictwa, pokaz szlachetnej sztuki wabienia jeleni, degustacja potraw z dziczyzny, gość specjalny – Mariusz Kalaga

(P.P)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone