Zamknij

PS Rawycz – długo wyczekiwany w Tucholi film wielką klapą ANKIETA

14:11, 04.10.2018 | K.T
REKLAMA

„Fatalny”, „niezrozumiały”, „żenujący”, „rozczarowujący”. To najłagodniejsze epitety, jakie usłyszeliśmy po piątkowej premierze filmu „PS Rawycz”. Pieniądze na jego realizację wyłożyła m.in. gmina Tuchola i kilka innych samorządów. Film, który miał wzbudzić w Tucholi wiele emocji... rzeczywiście to zrobił. Twórcy nie spodziewali się chyba jednak, że zostanie on odebrany aż tak negatywnie. Co poszło nie tak?

Premiera dokumentu fabularyzowanego "PS Rawycz" to nasz temat z pierwszej strony. Film miał opowiadać historię człowieka, który w Tucholi jest wspominany szczególnie – ks. ppłk. Józefa Wryczy. Dokument został przyjęty w mieście jednak bardzo negatywnie.

Szeroko piszemy na ten temat w najnowszym "Tygodniku". Sprawdźcie zebrane przez nas opinie, wypowiedzi reżysera Wiesława Kwapisza czy burmistrza Tucholi. Byłeś na filmie. Podziel się swoim zdaniem w ankiecie.

Czy podobał Ci się film dokumentalny "PS Rawycz"Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone