Zamknij

Wtorkowy wieczór. Pożar w centrum Tucholi - ZDJĘCIA

08:04, 03.10.2018 | Piotr Paterski
REKLAMA

Kilka jednostek straży interweniowało przy pożarze, do którego doszło dziś ok. godz. 18.00 w Tucholi, w budynku wielorodzinnym mieszczącym się na skrzyżowaniu ulic Świeckiej i Kościuszki.

Wstępne informacje, które zebraliśmy będąc na miejscu wskazują, że do pożaru doszło na dachu budynku. To na nim od pewnego czasu przeprowadzany był remont. Oficjalne ustalenia służb ostatecznie wskażą, dlaczego po zakończeniu prac w najwyższej części kamienicy zaczął rozprzestrzeniać się ogień. Mieszkańcy budynku byli ewakuowani, ale na szczęście ich zdrowiu nic się nie stało. Ucierpiały prawdopodobnie dwa mieszkania, do których dostała się woda podczas prowadzenia akcji gaśniczej. Na miejscu oprócz licznych jednostek straży pożarnej, policji i innych służb pojawili się burmistrzowie Tucholi oraz zarządca budynku.

Więcej na temat pożaru w Tucholi w najbliższym numerze "Tygodnika", który ukaże się w czwartek 4 października.

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone