Zamknij

Tuchola: Złote Jedynki za przedstawienia teatralne przyznane - ZDJĘCIA

10:35, 02.12.2017 | L.Z
REKLAMA
Skomentuj

Przegląd teatrzyków tradycyjnie odbył się na deskach Tucholskiego Ośrodka Kultury. Z zaproszenia organizatorów - Szkoły Podstawowej nr 1 w Tucholi  oraz TOK-u skorzystało sześć grup teatralnych: cztery w kategorii wiekowej 7-9 lat i dwie w kategorii wiekowej 10-13 lat.

Imprezę poprowadziły Hanna Oller oraz Ewa Kwasigroch. W grupie młodszej przed komisją oceniającą (Dorota Kijora, Anna Kozłowska oraz Agnieszka Joppek) zaprezentowały się: grupa Smile ze Szkoły Podstawowej w Żalnie, Ekolesie znane nam ze Szkoły Podstawowej w Bysławiu, Koperniczek (młodszy) ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tucholi oraz Krasnale ze Szkoły Podstawowej w Iwcu. Z kolei w grupie starszych aktorów na scenie zagrała grupa Koperniczek (starsza) ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tucholi i Wesoła Dziewiątka ze Szkoły Podstawowej w Stobnie. 

Przegląd miał charakter wspólnej zabawy dlatego w przerwach dzieci zajmowały czas tańcząc do popularnych i znanych melodii. Tę część spotkania poprowadził Tomasz Kotowski. Podczas jednej z pauz swoje taneczne umiejętności zaprezentowały również dzieci z przedszkola w Gostycynie.
Dodatkowa niespodzianka czekała na wszystkich tuż przed ogłoszeniem wyników. Swój popisowy występ dała grupa teatralna z SP 1 w Tucholi, czyli Koniczynki. 

O wynikach przeglądu przeczytasz w najbliższym, czwartkowym wydaniu "Tygodnika Tucholskiego".

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone