Zamknij

KONKURS TYGODNIKA. Twoje zdjęcie w naszym kalendarzu. Już tylko dwa tygodnie na zgłoszenia

15:44, 05.10.2017 | Piotr Paterski
REKLAMA
Skomentuj

400 zł nagrody, czyli o wiele więcej niż w rok temu. Rzadka okazja na promocję nazwiska, bo zdjęcie Twojego autorstwa trafi na prawie 6 i pół tysiącach kalendarzów ściennych, które przez cały rok wiszą w domach naszych Czytelników. Taki konkurs mamy dla pasjonatów fotografii. Z niecierpliwością czekamy na Wasze zgłoszenia.

Trwa fotograficzny konkurs „Tygodnika Tucholskiego”. Ma oryginalną formułę, którą z wielkim powodzeniem zrealizowaliśmy rok temu. „Tygodnik” co roku przygotowuje cieszący się popularnością wśród Czytelników dodatek do gazety. To kalendarz ścienny na kolejny rok, w którym oprócz tradycyjnego kalendarium możecie znaleźć terminarz najważniejszych wydarzeń w powiecie tucholskim. Bardzo dużą część kalendarza zajmuje starannie dobrane zdjęcie. Od roku formuła wyboru zdjęcia jest całkowicie nowa. Fotografie wybieramy organizując konkurs wśród naszych Czytelników organizując konkurs. Dla zwycięzcy do okazja na wyjątkową promocję swojego nazwiska. Zwróćcie uwagę – zdjęcie z podpisem zwycięzcy trafi na prawie 6 i pół tysiąca sztuk kalendarza, a te zawisną później w domach naszych Czytelników. Ale to oczywiście nie wszystko. Na zwycięzcę czeka nagroda finansowa. Stawkę w porównaniu do zeszłego roku zdecydowanie podnosimy. To teraz 400 zł! Sponsorem nagrody jest Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Sławomira Żygowskiego. 

Robisz zdjęcia w Tucholi lub w Borach? To coś dla Ciebie


W konkursie mogą wziąć udział absolutni amatorzy, jak i zawodowcy. To nie ma znaczenia, ale podkreślmy – rok temu wygrał absolutny amator i to jego zdjęcie nadal wisi w tysiącach kalendarzy „Tygodnika”. Jeśli robisz mnóstwo zdjęć gdzieś w zakątkach powiatu tucholskiego lub Borów Tucholskich i trafiają one do Twojego prywatnego archiwum, to konkurs dla Ciebie.

Przypominamy najważniejsze reguły:
- uczestnicy mogą zgłosić do konkursu zdjęcia wyłącznie swojego autorstwa, nigdy wcześniej niepublikowane w jakichkolwiek wydawnictwach albumowych czy wydawnictwach periodycznych. 
- zdjęcia mogą i mogły być publikowane na Waszych prywatnych profilach na portalach społecznościowych.
- temat zdjęcia - im bardziej będzie nawiązywał do Tucholi, Borów Tucholskich, miejsc z powiatu tucholskiego, tym lepiej; to najważniejszy element, którym będzie kierować się jury
- jak najbardziej dopuszczamy pojawienie się na zdjęciu „elementu ludzkiego”, czyli Waszej modelki, modela, także w liczbie mnogiej. W tym przypadku potrzebna będzie zgoda na wykorzystanie wizerunku, którą taka osoba przekaże Wam, a Wy nam razem ze zgłoszeniem.
- zdjęcie nie musi być absolutnie nowe, ale powinno zachować minimum aktualności, jeśli będzie sprzed roku czy nawet kilku lat, nic się nie stanie.

Wystarczy wysłać e-maila z taką zawartością


Jeden uczestnik może przesłać maksymalnie trzy zdjęcia. WAŻNE – MUSZĄ BYĆ POZIOMIE.  10MPx – to orientacyjne minimum jeśli chodzi o warunki techniczne. Zdjęcie może pochodzić z lustrzanki, cyfrówki, dopuszczamy wysyłanie zdjęć ze smartfonów, ale wtedy jego jakość będzie miała wyjątkowo duże znaczenie. Zdjęcia wysyłacie wyłącznie pocztą elektroniczną na adres redaktora naczelnego piotr@tygodnik.pl w wiadomości o tytule: KONKURS KALENDARZ. Oprócz załączonych plików musicie napisać swoje imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy – co bardzo ważne - opis lub nazwę miejsca, w którym wykonaliście zgłoszone zdjęcia, a także przybliżoną datę (przynajmniej rok) wykonania zdjęcia. Musicie również załączyć oświadczenie autorstwa, które znajdziecie na tygodnik.pl. Zdjęcia nadsyłacie do 19 października, zwycięzce ogłosimy 26 października. Publikacja zdjęcia nastąpi dopiero w kalendarzu.

REGULAMIN KONKURSU

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone | 2018