Zamknij

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tucholi odchodzi na emeryturę

11:54, 02.08.2017 | E.S
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Elżbieta Stopa

Zarząd powiatu głowi się, kogo powołać na stanowisko dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tucholi. Zostało im już niewiele czasu, bo dotychczasowa dyrektor Renata Gramowska z końcem sierpnia odchodzi na emeryturę.

W czerwcu miał zostać przeprowadzony konkurs na stanowisko dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tucholi. Zgłosiło się dwóch kandydatów. Niestety, nie udało się zakończyć procedury:

- Jeden z kandydatów nie spełniał wymogów, a drugi ze względu na brak niezbędnych dokumentów zrezygnował na kilka dni przez rozstrzygnięciem konkursu. W najbliższym czasie zarząd zdecyduje, czy ogłosimy kolejny konkurs, czy wybierzemy jakieś inne rozwiązanie

- tłumaczy Michał Mróz, starosta tucholski.

Czasu do namysłu jest już niewiele, bo z końcem sierpnia Renata Gramowska, dotychczasowa dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej odchodzi na emeryturę.

Czy ta decyzja była trudna dla dotychczasowej dyrektor? Ile lat pełniła obowiązki dyrektora tucholskiej poradni? Co jest najtrudniejsze w pracy psychologa, a co sprawia największą satysfakcję? O tym Renata Gramowska opowiedziała "Tygodnikowi Tucholskiemu". Polecamy!

REKLAMA

Komentarze (1)

Dariusz MelnyczekDariusz Melnyczek

1 0

Renia! Ty na emeryturę? Jaja sobie robisz :) Ty tam siedź dopóki zdrowie Ci pozwoli, bo kogo te bidulki pisowskie znajdą na twoje miejsce? Salową- znajomą Beaty, albo aptekarza "misia"? Pozdrawiam Cię serdecznie, i jeżeli faktycznie odejdziesz, to samych słonecznych dni na zasłużonej emeryturze. :) 00:21, 16.08.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone | 2018