Zamknij

Nawałnice w powiecie tucholskim. Wiatr zerwał dach domu w Suchej - ZDJĘCIA

21:39, 29.06.2017 | Piotr Paterski
REKLAMA
Skomentuj

Gwałtowna pogoda dała się we znaki mieszkańcom powiatu tucholskiego. Dziś po południu wiatr zerwał dach jednego z domów w gminie Lubiewo.

Pogoda bardzo pogorszyła się dziś (czwartek, 29 czerwca) po godz. 14.00. Nawałnica, wichura przeszły przez część powiatu tucholskiego. Warunki atmosferyczne szczególnie dotkliwe były w gminie Lubiewo. Na większości dróg w tym rejonie lądowały oderwane konary i gałęzie drzew. Niestety poważnie ucierpiało też gospodarstwo jednej z rodzin mieszkającej na wybudowaniach wsi Sucha. Tam wiatr zerwał dach z domu mieszkalnego. Nad zabezpieczeniem budynku długo pracowali strażacy i druhowie. Ratować sytuację próbowała też rozgoryczona wydarzeniami rodzina.

Strażacy dzisiejszego dnia mieli znacznie więcej pracy niż tylko w Suchej. Informacje na temat szkód i trudności, które wywoływała dzisiejsza pogoda będziemy systematycznie zbierać, a pełny materiał opublikujemy m.in. w kolejnym numerze "Tygodnika Tucholskiego".

Jeśli masz zdjęcia, filmy lub inne relacje z dzisiejszych wydarzeń, podziel się nimi z Czytelnikami "Tygodnika". Wyślij je nam na naszym profilu na Facebooku lub na adres e-mail piotr@tygodnik.pl.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone | 2018