REKLAMA

Tucholscy policjanci rywalizowali w... parach. I mają podium

11:10, 16.06.2017 | (pp), fot. KPP Tuchola
REKLAMA
Skomentuj
Zdobywcy trzeciego miejsca na etapie wojewódzkim: Janusz Narloch i Jarosław Komza w towarzystwie Pawła Karpusa, kierownika ogniwa patrolowo-interwencyjnego tucholskiej komendy.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tucholi stanęli do eliminacji do ogólnopolskich zawodów par patrolowych. Rywalizowali z powodzeniem.

Drugi etap eliminacji do ogólnopolskich zawodów par patrolowych odbywał się we wtorek w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Do „boju” stanęli reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Tucholi. Mowa o sierż. Januszu Narlochu i post. Jarosławie Komzie

Jak relacjonuje rzecznik tucholskiej policji Bartosz Wiese, turniej rozpoczął się testem wiedzy na temat obowiązujących przepisów prawa, realizacji zadań służbowych i zagadnień z pomocy medycznej. 
- Po rozwiązanym teście policjanci prezentowali posiadane umiejętność z zakresu obrony przed niebezpiecznym i agresywnym napastnikiem, który mógł też posiadać niebezpieczne narzędzie. Kolejną konkurencją było strzelanie, gdzie tucholska para patrolowa uzyskała najlepszy wynik. Pozostał jeszcze tylko do przebiegnięcia tor przeszkód. Warto podkreślić, że policjanci musieli go pokonać mając pełne wyposażenie do służby - relacjonuje Bartosz Wiese. Na tym wysiłek uczestników w mundurach się nie skończył, bo ci kończąc zawody musieli jeszcze udzielić pomocy przedmedycznej poszkodowanemu.

Narloch i Komza spisali się bardzo dobrze. Zajęli bowiem III miejsce w eliminacjach dzięki czemu będą pełnić rolę rezerwowej pary w czasie Finału Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji  „Patrol roku”.

Na zdjęciu zdobywcy trzeciego miejsca na etapie wojewódzkim: Janusz Narloch i Jarosław Komza w towarzystwie Pawła Karpusa, kierownika ogniwa patrolowo-interwencyjnego tucholskiej komendy.

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone | 2017