Zamknij
REKLAMA

ZOBACZ WIDEO: Ciężarówka z drewnem skosiła przystanek! (Tuchola-Tleń)

14:24, 26.05.2017 | P.P
REKLAMA
Skomentuj
Tyle zostało z przystanku, który dziś (26 maja) skosiła przyczepa z drewnem. Tuchola-Tleń

Ciężarówka przewożąca drewno zjechała z drogi i skosiła przystanek. Przyczepa z drewnem następnie spadła ze skarpy. Stało się to na trasie Tuchola-Tleń.

Około południa doszło do - delikatnie mówiąc - bardzo groźnej sytuacji na trasie Tuchola-Tleń. Ciężarowe auto przewożące drewno nagle zjechało z drogi, przejechało odcinek poboczem, całkowicie kosząc przystanek autobusowy. Akurat w tym momencie nikogo na przystanku nie było, ale codziennie o określonych godzinach korzystają z niego... dzieci dojeżdżające do szkoły.

Z przystanku nie zostało nic, a przyczepa z drewnem kawałek dalej spadła ze skarpy rozsypując ogromne wałki drewna. Kawałki przystanku wpadły natomiast na podwórko posesji należącej do mieszkającej zaledwie kilka metrów obok rodziny...

"Tygodnik Tucholski" był na miejscu. Długo rozmawialiśmy z tamtejszymi mieszkańcami, których zszokowała cała sytuacja. Nikt nie chciał nawet wyobrażać sobie, co stałoby się, gdyby ktokolwiek na tym przystanku był w momencie uderzenia przyczepy... Próbowaliśmy rozmawiać na miejscu z kierowcą ciężarówki, ale on nie chciał nam w ogóle wytłumaczyć, co się stało. Na miejscu nie widzieliśmy żadnych służb, poza drogowcami.

Pracujemy nad obszernym materiałem, który opublikujemy w kolejnym numerze "Tygodnika Tucholskiego. W sprzedaży od 1 czerwca.

 

Poniżej nasze filmy z miejsca zdarzenia. Na pierwszym widać skoszony przystanek. Na drugim przyczepę, która wypadła z drogi.

 

(P.P)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone